اسامی برندگان قرعه کشی سمینار امنیت اطلاعات

اسامی برندگان قرعه کشی سمینار امنیت اطلاعات

تاریخ خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶ کد خبر ۶۹۸

اسامی برندگان قرعه کشی غیرحضوری سمینار امنیت اطلاعات در مجموعه نفت محمود آباد (اسفند 93)

عزیزان گرامی
همانگونه که مستحضرید آموزشگاه مهندسی کندو  در سومین کنفرانس "امنیت اطلاعات در صنعت نفت" که در اسفند ماه سال 93 در محل مجموعه نفت محمودآباد برگزار گردید بعنوان حامی ویژه ی این کنفرانس شرکت نمود.
بدین منظور پس از انجام دو مرحله قرعه کشی حضوری، اسامی چهار نفر از شرکت کنندگانی که در قرعه کشی غیرحضوری شرکت نموده بودند به قید قرعه و به شرح زیر اعلام می گردد:


محمد سعید سلطانی نیا
قاسم رادمنش
لیلا سرابی
مرتضی ارجمندی

 
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل