بازتاب رسانه ای انتخاب کندو به عنوان برترین آموزشگاه آی تی کشور

بازتاب رسانه ای انتخاب کندو به عنوان برترین آموزشگاه آی تی کشور

تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷ کد خبر ۶۹۶
بازتاب رسانه ای انتخاب کندو به عنوان برترین آموزشگاه آی تی کشور

 

 

 

 

سایت خبرآنلاین: ششمین دور جشنواره ستاره های فناوری ایران، اسفندماه امسال باحمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در محل سالن همایشهای دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.

در این مراسم، دبیرخانه جشنواره ستاره های فناوری ایران با رای هیات داوران و براساس نتایج به دست آمده از اسناد، مدارک و نظرسنجی میدانی صورت گرفته ، به سبب برگزاری با کیفیت دوره های آموزشی، استفاده از کادر مدیریتی و آموزشی مجرب و همچنین گسترش پرشتاب برگزاری دوره های آموزشی IT ، نشان زرین ستاره های فناوری و عنوان برترین آموزشگاه آی تی ایران را به آموزشگاه مهندسی کندو اعطا نمود.

همچنین در این دوره، شرکت های ایرانسل، فناپ، آوات، داتکام، ارتباط امن، پارس مایکروتل و آواژنگ نشان ستاره پرستیژ و شرکت های پرداخت نوین آرین، فناپ، شهراد شبکیه، پارس ارتباط، ارتباط امن، توسن سیستم، داده پرداز متین، مایکروتل آی تی و آونگ نشان ستاره شتاب دریافت کردند. شرکت های مادیران، ایرانسل، فناپ، پرند، آسیاتک، امن پایش، قاصدک سامانه، سرمایه گذاری کیامین کیش، ضحی کیش، پانا، توتان و پارت گستر آوند نیز نشان ستاره نوآوری و شرکت های ایرانسل، مادیران، فناپ، شاتل، داتکام، سیاره سبز، کندو و فناوران آیریس نشان ستاره محبوبیت را دریافت کردند .

انتخاب آموزشگاه مهندسی کندو به عنوان برترین آموزشگاه آی تی کشور و دریافت نشان زرین ستاره فناوری از جشنواره ستاره های فناوری ایران بازتاب ویژه ای در رسانه ها داشته است.

 

سایت خبرآنلاین: اهدا نشان زرین ستاره های فناوری به آموزشگاه کندو

http://www.khabaronline.ir/detail/404719

سایت عصرایران: آموزشگاه کندو برترین آموزشگاه IT کشور

http://www.asriran.com/fa/news/387663

سایت زومیت: آموزشگاه کندو برترین آموزشگاه آی تی کشور از ششمین دوره جشنواره ستاره های فناوری شد

http://www.zoomit.ir/it-news/18800-kando-setare-fanaviri

 
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل