سمينار ITIL

سمينار ITIL

 سمینار ITIL :

 

دوره آموزشی ITIL یکی از معتبرترین برنامه های آموزشی در حوزه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات است که در آن مخاطبان با مفهوم چرخه عمر خدمات به منظور بهبود فعالیت های کسب و کار خود در حوزه فناوری اطلاعات آشنا خواهد شد.

ITIL با بهبود کسب و کار موجب خلق ارزش در سازمان شده و کمک می نماید فناوری اطلاعات نیازهای خاص عملیاتی را برطرف نماید تا در نهایت سازمان بتواند علاوه بر بهبود خدمات در حوزه IT مزیت رقابتی و کاهش هزینه را برای خود به ارمغان آورد.

 

محتواى دوره

سرفصل هاى كلى

1- تدوين استراتژى سرويس

2- طراحى سرويس

3- هماهنگى سرويس دهى در واحدهاى مختلف يك سازمان

4- عملياتى كردن سرويس طراحى شده

5- بهبود مستمر ارائه سرويس به واحدهاى مختلف

 

 

مدت دوره : 24 ساعت

 

پیش نیاز : Network+

 

شرکت اراده دهنده: OGC & APMG 

 

سایر دوره های مرتبط: ISMS 

 

 

 

 

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل