تخفیف و اقساط

تخفیف و اقساط

 آئین نامه استفاده از تسهیلات اقساط و تخفیف شهریه دوره های آموزشی:

پرداخت اقساطی:

دانشجویان محترم می توانند شهریه دوره های مورد نظر خود را با ارائه چک بانکی به صورت اقساطی نیز پرداخت نمایند . جهت اطلاع از شرایط تقسیط دوره های مختلف می توانید با شماره 02143810 تماس حاصل فرموده و از مشاوره کارشناسان واحد آموزش کندو استفاده نمایید.

تخفیف ها:

بر اساس آئین نامهء مصوب آموزشگاه ، انواع تخفیف های اعطایی و شرایط استفاده از آنها به شرح ذیل می باشند:

 

تخفیف برای دانشجویان برتر:

در این نوع تخفیف دانشجویان برتر یعنی نفرات اول، دوم و سوم هر کلاس اگر برای دوره بعدی قصد ثبت نام داشته باشند (فقط در یک کلاس) می توانند از شرایط تخفیف مذکور استفاده نمایند.

نرخ تخفیف: نفر اول 30% ، نفر دوم 20% ، نفر سوم 10%

شرایط استفاده: دانشجو تا یک سال پس از تاریخ اتمام کلاس قبلی خود می تواند برای ثبت نام کلاس بعدی (فقط یک کلاس) از این تخفیف استفاده نماید.

 

تخفیف برای دارندگان کارت های تخفیف:

در این نوع تخفیف معمولا قوانین استفاده از کارت تخفیف در پشت کارت به وضوح نوشته شده است.

نکته مهم این است که کارت تخفیف برای ثبت نام هر کلاسی تا پایان تاریخ ذکر شده در کارت می باشد نه فقط برای کلاسهایی که تاریخ شروع آنها قبل از پایان تاریخ مذکور است.

تا زمانی که دانشجو کارت تخفیف را ارائه ننموده و نام دانشجو ، دوره آموزشی و کد کلاس روی کارت تخفیف قید نگردیده باشد تخفیف اعمال نخواهد شد.

 

تخفیف برای ثبت نام چند نفر همزمان (ثبت نام گروهی):

این تخفیف برای تشویق دانشجویان محترم جهت ثبت نام گروهی در نظر گرفته شده است.

که صرفا برای ثبت نام گروهی در کلاسهای موجود و تعریف شده توسط آموزشگاه اعمال شده و شامل کلاسهای درخواستی که در برنامه زمانبندی نیستند نمی گردد.

نرخ تخفیف: 3 تا 5 نفر  5% ، 6 تا 9 نفر 10% و بیش از 9 نفر 15%

شرایط استفاده: اگر متقاضی مشمول شرایط تخفیف ، قصد تغییر کلاس یا دوره و انتقال به کلاس یا دوره دیگری را داشته باشد در صورت خارج شدن تعداد افراد گروه از حدنصاب ، تخفیف گروهی همراهان ایشان با توجه به تعداد نفرات باقیمانده کمتر می گردد و تخفیف خود متقاضی نیز صفر شده و ادامه ی کار طبق روال عادی انصراف یا جا به جایی انجام می شود .

نکته مهم: این نوع تخفیف قابل تجمیع با سایر تخفیف ها است.

 

تخفیف های دوره ای و مناسبتی:

این نوع تخفیف در بازه های زمانی مشخص و معین مانند تخفیف عید تا عید و ... طبق سیاستهای آموزشگاه اعلام می شود.

نرخ تخفیف: متغیر و متناسب با سیاستهای آموزشگاه در برهه های زمانی مختلف و شرایط اعلام شده

شرایط استفاده: 

1- نکته مهم این است که این نوع تخفیف یک سیاست تشویقی به تشخیص آموزشگاه بوده و به هیچ وجه قبل و بعد از بازه زمانی اعلام شده ارائه نخواهد شد.

2- ملاک استفاده از شرایط این تخفیف زمان ثبت نام متقاضی در بازه زمانی اعلام شده می باشد نه زمان شروع دوره مذکور.

3- در صورتی که پس از اتمام بازه ی زمانی این نوع تخفیفات ، دانشجو قصد تغییر و جابه جایی به کلاس دیگری را داشته باشد کلیه ی تخفیفات اعمال شده برای کلاس قبلی صفر شده و به کلاس جدید منتقل نخواهد گردید .

 

تخفیف برای پرداخت کامل در زمان ثبت نام: 

نرخ تخفیف: 10%

شرایط استفاده: این تخفیف فقط برای دوره هایی است که شهریه آنها بیش از دو میلیون تومان باشد ، ضمنا جهت برخورداری از این تخفیف متقاضی باید به طور کامل در زمان اقدام برای ثبت نام ، شهریه را پرداخت نموده و از شرایط تقسیط و پرداخت اعتباری توسط چک استفاده ننماید. 

 

 تخفیف برای کلاس های صبح و ظهر ایام هفته، کلاس های مجازی و کمپ ها: 

 نرخ تخفیف: متغییر و متناسب با زمان برگزاری دوره

 شرایط استفاده: متقاضیان محترم ثبت نام در سانس های مختلف می توانند از 15% تخفیف برای کلاسهای صبح ایام هفته و 10% تخفیف برای کلاسهای ظهر ایام هفته و کمپ ها و سمینارها و همچنین 5% تخفیف برای کلاسهای عصر ایام هفته و کلاسهای پنجشنبه جمعه ها استفاده نمایند.

 

تخفیف برای فرهنگیان (معلمین و اساتید گرامی):

نرخ تخفیف: 20%

شرایط استفاده: این تخفیف برای معلمین گرامی استخدام آموزش و پرورش و همچنین اساتید ارجمند دانشگاه ها بوده و با ارائه نامه رسمی و مُهر شده خطاب به آموزشگاه کندو قابل استفاده میباشد.

 

تخفیف برای فرزندان فرهنگیان (معلمین و اساتید گرامی):

نرخ تخفیف: 20%

شرایط استفاده: فرزندان معلمین گرامی استخدام آموزش و پرورش و اساتید ارجمند دانشگاه ها با ارائه نامه رسمی و مُهر شده خطاب به آموزشگاه کندو می توانند از این تخفیف استفاده نمایند.

 

تخفیف برای ایثارگران و جانبازان گرامی:

نرخ تخفیف: 20%
شرایط استفاده: این تخفیف برای ایثارگران و جانبازان گرامی بوده و با ارائه مستندات قابل استفاده است.

 

تخفیف برای فرزندان محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران:

نرخ تخفیف: 20%
شرایط استفاده: این تخفیف برای فرزندان محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران بوده و با ارائه مستندات قابل استفاده است.

 

تخفیف برای گروه مدارس مفید:

 نرخ تخفیف: متغییر و متناسب با زمان برگزاری دوره

شرایط استفاده: متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام کلاسهای ایام هفته (شنبه تا چهارشنبه) ، از 30% تخفیف برای کلاسهای صبح و 20% تخفیف برای کلاسهای ظهر و کمپ ها استفاده نمایند.
هنگام ثبت نام ارائهء کپی کارت دانش آموزی فرد متقاضی و الصاق آن به فرم ثبت نام الزامی است.

 

تخفیف دانشجویان محترم معرفی شده از طرف کمیته امداد :

نرخ تخفیف: 50%
شرایط استفاده: دانشجویان محترم تحت پوشش کمیته امداد ، با ارائه نامهء کمیته ( خطاب به کندو ) می توانند از این تخفیف استفاده نمایند.

 

تخفیف سالگرد تولد دانشجویان کندو :

نرخ تخفیف: 5%
شرایط استفاده: دانشجویان محترم در صورت ثبت نام تا ده روز پس از سالگرد تولدشان میتوانند اضافه بر سایر تخفیف ها از این هدیه و تخفیف نیز استفاده نمایند.
نکته مهم: این نوع تخفیف قابل تجمیع با سایر تخفیف ها است.


تخفیف اخذ کنندگان مدارک بین المللی:

نرخ تخفیف: 40%
شرایط استفاده: آندسته از دانشجویان محترم که پس از گذراندن دوره ها در کندو موفق به اخذ مدرک بین المللی همان دوره گردند اگر برای دوره بعدی قصد ثبت نام داشته باشند (فقط در یک کلاس) می توانند از شرایط تخفیف مذکور استفاده نمایند.

 

تخفیف پلکانی برای دانشجویان قدیمی:

نرخ تخفیف: متغیر و بسته به تعداد دوره های گذرانده شده
شرایط استفاده: دانشجویان محترم باتوجه به تعداد دوره هایی که در کندو گذرانده اند ، هنگام ثبت نام دورهء جدید می توانند از این تخفیف استفاده نمایند.

1- دوره دوم: 4%
2- دوره سوم: 6%
3- دوره چهارم: 8%
4- دوره پنجم: 10%
5- دوره ششم: 12%
6- دوره هفتم: 14%
7- دوره هشتم: 16%
8- دوره نهم: 18%
9- دوره دهم: 20

.

.

.

نکته مهم: این نوع تخفیف قابل تجمیع با سایر تخفیف ها است.

 

نکات مهم: 

  • در تمامی موارد تخفیف ، در صورتی که ثبت نام دوره مورد نظر دانشجو شرایط تخفیف را داشته ولی به هر دلیلی (به جز مورد دانشجویان برتر) مطرح نشده باشد ، آن تخفیف دیگر به دانشجو تعلق نخواهد گرفت. به عبارت بهتر ، درخواست استفاده از شرایط تخفیف باید از طرف خود دانشجو در زمان ثبت نام صورت پذیرد.
  • هیچکدام از این موارد تخفیف ( به استثناء تخفیف های ثبت نام گروهی ، سالگرد تولد و تخفیف پلکانی ) قابل تجمیع با یکدیگر و با بُن های نقدی نمی باشند ، لذا در صورتی که در دوره ای متقاضی شرایط استفاده از چندین نوع تخفیف را داشته باشد ، فقط یک مورد از تخفیف ها و بالاترین نرخ تخفیفی که از طرف متقاضی درخواست شده و حائز شرایط آن تشخیص داده شده است برای او ثبت و سایر موارد حذف خواهد شد.
  •  دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که سیاست تشویقی تخفیف ، یک امتیاز اهدایی از طرف آموزشگاه به دانشجویانی است که طبق آئین نامه تخفیفات ، واجد شرایط آن باشند ، بنابراین دانشجویانی که واجد شرایط تخفیف نیستند (حتی اگر همکلاسی های ایشان واجد شرایط بوده و شامل تخفیف شده اند) به هیچ عنوان حق اعتراض نداشته و این مسئله الزامی را برای آموزشگاه جهت اعلام دلیل تخفیف یک دانشجو به دانشجوی دیگر ایجاد نمی کند.
 
  تگها : آموزش شبکه , دوره ccna , سیسکو , آموزش سیسکو , دوره های سیسکو , مایکروسافت , تقویم آموزشی , مدارک سیسکو , دوره mcitp , دوره های مایکروسافت , مدارک مایکروسافت , برنامه زمانبندی دوره ها
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

سیسکو تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل