آموزش مجازی

آموزش مجازی

برگزاري دوره هاي آموزشي مهندسي شبکه به صورت مجازي  در آموزشگاه مهندسي کتدو

بنا به درخواست دانشجويان محترم و برنامه ريزي هاي انجام شده از اين پس دوره هاي آموزشي مهندسي شبکه در آموزشگاه کندو به صورت مجازي و غيرحضوري نيز ارائه خواهد شد.

برخي از مخاطبين اين دوره ها:
-  افرادي که در ساير استان ها يا حومه تهران سکونت داشته و محدوديت رفت و آمد دارند.
-  افرادي که ساعت کلاسها در طول روز با برنامه کاري، تحصيلي و يا شخصي ايشان مطابق نيست.
-  مديران و متخصصيني که به علت حجم کار بالا در طول روز نمي توانند در کلاسها شرکت کنند.
-  و ...

برخي از مزاياي اين دوره ها:
-  در دوره هاي مجازي نيازي به حضور دانشجويان نبوده و اين عزيزان مي توانند از سراسر ايران و حتي از خارج از کشور، از منزل و يا محل کار خود حتي با يک خط اينترنت معمولي 128 کيلوبايت و همچنين با شهريه کمتر به صورت آنلاين در کلاس ها حضور داشته و تصوير استاد، مانيتور استاد و تخته کلاس را ببينند و از استاد سوال پرسيده و يا با همکلاسيهاي خود در ارتباط باشند.
-  دوره هاي مجازي معمولا در ساعات پاياني روز (به عنوان نمونه: ساعت 21 تا 23 شب) برگزار شده و دانشجويان عزيز     مي توانند خارج از ساعت اداري و پس از رسيدگي به امور خانواده و کارهاي شخصي، از آموزش هاي تخصصي و فوق تخصصي نيز بهره مند بشوند.
-  در ساعات خارج از کلاس نيز پشتيبان هاي آموزشي و استادياران کندو پاسخگوي سوالات دانشجويان کلاس هاي مجازي بوده و اين عزيزان را کمک و راهنمايي مي نمايند.
-  تمام منابع آموزشي و کمک آموزشي از طريق پست و ايميل قبل از شروع دوره مجازي در اختيار دانشجويان اين  دوره ها قرار خواهد گرفت.
-  در پايان تمام دوره هاي مجازي نيز همانند دوره هاي حضوري، گواهينامه پايان دوره سايبرتک با اعتبار مجوزهاي ذيل به دانشجويان ارائه خواهد شد.
*  مجوز آموزش کارکنان دولت
*  مجوز شوراي عالي انفورماتيک
*  مجوز نظام صنفي رايانه اي کشور
*  مجوز آموزش کارکنان شرکت نفت
*  و ...
در پايان اميدواريم بتوانيم آموزشهاي کاربردي و مفيدي را به علاقمندان و متخصصين فناوري اطلاعات که پرچمدار عزت اين مرز و بوم در فضاي مجازي هستند ارائه نماييم.

لینک دوره های مجازی در وب سایت به آموز (سایت برگزاری کلاس های مجازی آموزشگاه کندو)

برنامه و تقویم آموزشی دوره های مجازی (کلاس آنلاین)

سوالات متداول

 

  تگها : دوره ها , ثبت نام , دوره مجازی
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

سیسکو تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل