تجهیزات سخت افزاری کندو

تجهیزات سخت افزاری کندو

گرایش کاری اصلی کندو در طول دوران فعالیت خود آموزش تخصصی شبکه بوده است. خوشبختانه در سالهای اخیر کندو توانسته اعتماد و رضایت دانشجوبان و مشتریان خود را کسب نماید. به نحوی که امروزه کندو به عنوان پرمخاطب ترین آموزشگاه شبکه ایران شناخته می شود.

از پارامترهای مهمی که موجب تمایز و برتری آموزشگاه کندو در جامعه IT ایران شده است دو مورد اساسی وجود دارد که همیشه مورد تاکید و وسواس مدیران کندو بوده است. اولی استفاده از اساتید مجرب، متخصص و نامی در سطح کشور و دومی استفاده از تجهیزات تخصصی واقعی شبکه جهت استفاده دانشجوبان و پرهیز از استفاده افراطی از نرم افزارهای شبیه ساز می باشد.

معمولا تهیه تجهیزات تخصصی شبکه به خصوص روترها و سوئیچ های سیسکو برای استفاده شخصی دانشجویان و فراگیران پرهزینه است. همچنین تحریم های شکل گرفته در سالهای اخیر نیز مزید بر علت شده است تا آموزشگاه ها به استفاده از نرم افزارهای شبیه ساز رو آورند. متاسفانه استفاده افراطی از این نرم افزارها به جای سخت افزار واقعی باعث می شود که فراگیران در بازار کار و مشاغل خود جهت استفاده از آموخته های خود دچار مشکل شوند و با ادوات و تجهیزات کاری خود که در سازمانها و شرکت ها استفاده می شود به خوبی آشنا نباشند.

مدیریت کندو مفتخر است که همیشه و حتی در اوج نابسامانی وضعیت اقتصادی کشور که این تجهیزات بعضا تا ۶ برابر گران تر شده بود تهیه و به روز نگهداری تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و دیوایس های شبکه مورد نیاز دانشجویان را در اولویت اهداف و برنامه های خود قرار دهد. به همین منظور همیشه سعی نموده ایم تعداد مناسب و استانداردی از روترها و سوئیچ و تجهیزات سیسکو و شبکه تهیه نموده و در دسترس فراگیران قرار دهیم و معمولا هر سه ماه یک بار نیز تجهیزات توسط اساتید مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز با جایگزین نمودن تجهیزات جدیدتر، لابراتوارها به روز و up to date شود.

در تمامی کارگاه ها و کلاس های کندو اساتید مجرب کندو بعد از ارایه دروس به وسیله وایت بردهای هوشمند و IBoard ، ویدئوپروژکتور و یا ال سی دی های مستقر در کارگاه ها، سناریوهای تدریس شده را یک بار شخصا در حضور دانشجویان اجرا نموده و سپس به دانشجویان فرصت داده می شود تا با استفاده از تجهیزات تخصصی ای که در اختیار دارند به صورت فردی یا تیمی (بر حسب مورد) اجرای سناریوها را تجربه نموده و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر از حضور استاد در کارگاه در حین اجرای سناریو بهره مند شوند. این شیوه جذاب که موجب درک سریع و آموختن مطالب به صورت ریشه ای می شود معمولا مورد استقبال فراگیران علاقه مند قرار می گیرد. به نحوی که حداکثر سعی خود را می نمایند که هیچ کدام از جلسات را از دست نداده و بدون غیبت همه مطالب و مهارتهای مورد نیاز را بیاموزند.

این شیوه ، سیاست و روش آموزشی به همراه استفاده مداوم از تجهیزات واقعی مطابق بازار کار و مشاغل که باعث فراگیری منحصربه فرد مهارت مورد نظر می شود، باعث شده است که سطح رضایت مشتریان کندو به نحو چشمگیری در سالهای اخیر افزایش یافته و روز به روز به تعداد این علاقه مندان افزوده شود. به نحوی که جهت پاسخگویی به نیاز علاقه مندانی که جهت فراگیری این مهارت ها به کندو اعتماد نموده و ثبت نام می نمایند مدیران کندو مجبور شدند که لابراتورهای خود را از 9 کارگاه به تعداد 20 ارتقا دهند.

این استقبال و رشد چشمگیر فعالیت کندو و سطح رضایت بسیار مناسب فراگیران و مشتریان باعث شد که از مدیریت کندو در ۵ جشنواره و کنگره تقدیر شود و ۵ نشان زرین به مجموعه کندو اعطا گردد. از آن جمله می توان به انتخاب جناب آقای مهندس جواد وکیلی مدیرعامل کندو به عنوان برترین و فعالترین مدیر آی تی کشور از طرف جشنواره ایتا (مورد حمایت شورای عالی انفورماتیک و سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور)، کسب تندیس ملی رضایتمندی مشتری از همايش ملي رضايتمندي مشتري و انتخاب کندو به عنوان برترین آموزشگاه IT کشور از طرف جشنواره ستارهای فناوری اشاره کرد.

 

سوالات متداول

  تگها : آموزش شبکه , سیسکو , آموزش سیسکو , مایکروسافت
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

سیسکو تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل