تقدیر ویژه سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور از کندو

تقدیر ویژه سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور از کندو

تقدیر ویژه سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور از کندو

 به پاس حمایتهای صورت گرفته توسط آموزشگاه مهندسی کندو در میزبانی و برگزاری مسابقات ملی مهارت های شبکه، لوح تقدیری با مضمون زیر توسط  سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به این شرکت اعطا گردید:

 

جناب آقای مهندس جواد وکیلی

مدیرعامل محترم آموزشگاه مهندسی کندو

با سلام و صلوات بر محمد آل محمد

در جهانی که خلاقیت وبالندگی انسان می رود تا دستاوردهای سترگی را برای زندگی بشر رقم زند بی شک تنها در شاهراه این روند مقوله علم آموزی ، خلق و توسعه مهارت ها بوده وایران اسلامی با امتزاج علم وایمان نقطه عطفی در حرکت جهان به سوی قله های پیشرفت و ترقی خواهد بود. اکنون در آئین اختتامیه دوازدهمین دوره مسابقات ملی مهارت ، فرصت را مقتنم شمرده، از تلاش و خدمات ارزنده جنابعالی در بر گزاری شایسته این دوره از مسابقات تقدیر می گردد . توفیق روز افزونتان را در مسیر پویایی و بالندگی ایران اسلامی از خداوند متعال خواستارم .

حیدرعلی عبادی
مدیر کل آموزش فنی حرفه ای استان تهران

 

  تگها : تقویم آموزشی , برنامه زمانبندی دوره ها
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

سیسکو تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل