ارزش ها و باورها

ارزش ها و باورها

ارزش ها و باورها:
کندو ، به عنوان یک موسسه آموزشی تمام مشتریان و دانشجویان خود را در جایگاه شریک تجاری و عضوی از خانواده آموزشی کندو دانسته و خود را نسبت به کسب رضایت ایشان متعهد می داند.
ما در مجموعه آموزشگاه مهندسی کندو باور داریم:
* هیچ فرد علاقمندی به فراگیری آموزش های تخصصی شبکه، به سبب مشکلات مالی نباید از تحصیل در این زمینه محروم شود و کندو خود را متعهد می داند تا با برقراری تسهیلات گوناگون، تمام علاقمندان به یادگیری دانش شبکه را در این زمینه یاری نماید.
* ارتقای سطح دانش اقشار مختلف جامعه به عنوان مسئولیت اصلی کندو بوده و ما فراتر از اهداف مالی به عنوان یک بنگاه اقتصادی، تلاش در جهت افزایش آگاهی  و دانش جامعه را وظیفه اساسی خود می دانیم.
* تمامی مشتریان ما به عنوان عضوی از خانواده بزرگ کندو بوده و فراهم آوری امکانات لازم جهت کسب رضایت ایشان و ایجاد فضای آرام و مطلوب برای یادگیری مهمترین اولویت ماست.

 

 

  تگها : برنامه زمانبندی دوره ها
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

سیسکو تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل