سیتریکس

سیتریکس

در چند دهه گذشته كامپيوترهاي Desktop جايگاه ويژه‫اي را در انجام امور حساس و عملياتي اكثر شركت‫ها بخود اختصاص داده‫اند و همين امر باعث شده تا براي نگهداري، ارتقا و تنظيم برنامه‫ها بر روي آنها وقت و هزينه گزافي صرف گردد. اين امر در شركت‫هاي بزرگ محسوس‫تر است.

 خوشبختانه روندی كه از چند سال پيش در خصوص استفاده فزاينده از سرورهاي متمركز (Application Servers) براي ارائه برنامه‫ها به كاربران و بهره‫گيري از قابليتهاي پروتكل وب شروع شده، راهكار مناسبي براي استفاده بهينه و كم هزينه پيش رو نهاده است. در اين روش كاربران با استفاده از برنامه‫هاي سبك و كم هزينه مرورگرها (Browsers) امكان اتصال و اجراي تمامي برنامه‫هاي تحت وب را بدون محدوديت‫هاي مكاني پيدا مي‫كنند.

شركت‫هایی كه تماماً يا اكثر برنامه‫های خود را براي محيط غير وب، مانند ويندوز، Mainframe و يا حتي DOS خريداري و يا نوشته‫اند و يا از سيستم‫هاي متفاوت بهره برده‫اند، براي بكارگيري وب ميبايست برنامه‫هاي خود را كد نويسي مجدد نمايند كه اين امر هزينه بسيار زيادی را به سازمان تحميل مي‫كند و در بعضي موارد هم ممكن است كه اين تغيير كلاً امكان پذير نباشد. از طرفي برنامه‫های تحت وب ميبايست براي مقابله با رسوخ حمله کنندگان و جلوگيري از سرقت اطلاعات كاملا طراحي و تست شده باشند.

 با توجه به نياز بازار به حل اين مسئله، از چند سال پيش شركت Citrix با ارائه مجموعه‫ای از سرورهای تخصصی امكان اتصال و استفاده از تمامی برنامه‫های مختلف را از طريق وب و پروتكل http براي كاربران شبكه‫هايLAN و اينترنت بدون نياز به تغيير در سورس برنامه‫های موجود فراهم آورده است.  ‫براي مثال، برنامه Citrix Presentation Server بعنوان بهترين روش برای دسترسی و اجرای تمامی برنامه‫های تحت ويندوز، يونيكس، لينوكس و Mainframe توسط شركت‫های بزرگ و كوچک در سطح جهان بكار گرفته شده است و  كاربران از هر طريقي می‫توانند بدون اينكه نيازی به تغيير در برنامه‫های اصلی باشد آنها را اجرا نمايند‫‫‫، و البته امنيت آنها را نيز در سطح استانداردهای موجود تامين نمايد.

شركت مهندسی سايبرتك با سابقه طولاني در امر آموزش دوره‫هاي تخصصي IT و ارائه مشاوره‫های فنی در اجرای پروژه‫های مختلف، اين بار نيز با فراهم نمودن امكانات و آموزش كادر علمی خود و اخذ نمايندگی از شركتهای معتبر، تخصصی‫ترين مركز مشاوره، فروش، نصب و راه‫اندازي، و آموزش محصولات شركت سيتريكس در ايران مي‫باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت citrix.ir مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما تماس گرفته و سئوالات خود را مطرح نمایئد.

 
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

سیسکو تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل