آیا از روتر و سوئیچ های واقعی در کلاسها استفاده می شود؟

آیا از روتر و سوئیچ های واقعی در کلاسها استفاده می شود؟

آیا از تجهیزات واقعی در کلاسها برای آموزش استفاده می شود؟ یا از نرم افزارهای شبیه ساز؟

کلیه دوره های فنی از قبیل دوره های آموزشی مایکروسافت و سیسکو در لابراتورهای مجهز و به صورت کاملا عملی و کاربردی برگزار می شود.

در آموزشگاه مهندسی کندو مطالب و سرفصل های آموزشی به صورت سناریوهای واقعی و با استفاده از تجهیزات، سوئیچ و روترهای به روز در لابراتوارهای مجهز به تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی مدرن (ال سی دی، ویدئوپروژکتور و اسمارت بردهای لمسی) توسط اساتید به نام و مجرب تدریس می شود. دوره های آموزشی شبکه و امنیت شبکه در سرفصل و استانداردهای شرکت مایکروسافت و سیسکو عموما در قالب سناریوهای عملی به صورت مهارت های تخصصی ارائه شده است و آموزشگاه کندو نیز دقیقا بر اساس همین استانداردها و سرفصل ها دوره های آموزشی را برنامه ریزی و ارائه می نماید.

روش تدریس این مهارت ها و سرفصل ها به این صورت است هر مبحث و سرفصلبه صورت سناریوهای آموزشی واقعی و با استفاده از تجهیزات واقعی در لابراتوار توسط اساتید تدریس شده و یک بار نیز دانش پذیران در حضور مدرس دوره سناریو را تمرین می کنند تا مهارت مورد نظر ملکه ذهن دانش پذیران شود. دانش پذیران عزیزتوجه داشته باشند که با توجه به دشواری بعضی از مباحث ممکن است گاهی استاد زمان بیشتری را برای توضیح و تبیین مسائل درسی اختصاص دهد. در هر صورت زمان کافی برای انجام سناریوهای مطرح شده صرف خواهد شد.

در رابطه با استفاده از نرم افزار های شبیه ساز که محیط کاربری و کاربردی روتر و سوئیچ های سیسکو را در سیستم شبیه سازی نموده و برخی از آنها مورد تایید سیسکو نیز است لازم به ذکر است که به دلیل گرانی و مقرون به صرفه نبودن خریداری تجهیزات واقعی معمولا دانش پذیران از این برنامه ها برای تمرین سناریوها در منزل استفاده می نمایند اما با توجه به موجود بودن تجهیزات واقعی در آموزشگاه کندو اساتید برای تدریس از این نرم افزارها استفاده نمی کنند اما استفاده از آنها را برای تمرین سناریوها به دانش پذیران عزیز توصیه می نمایند.

متاسفانه بعضا مشاهده شده که فارغ التحصیلان برخی آموزشگاه ها ، موسسات علمی و مجتمع های فنی و آموزشی به دلیل به کارگیری بی رویه این آموزشگاه ها از شبیه سازها (سیمولیتورها) ،پس از گذراندن این دوره ها ، در محیط کار برای کاربرد عملی مهارت های فراگرفته شده با مشکل روبرو هستند. به دلیل گرانی و هزینه زیاد، متاسفانه استفاده از نرم افزارهای شبیه ساز به جای تجهیزات، روتر و سوئیچ های واقعی برای آموزش دوره های تخصصی شبکه در بسیاری از آموزشگاه ها و مراکز آموزشی متداول شده است. توصیه می شود قبل از ثبت نام این دوره ها در هر مرکز آموزشی و آموزشگاه، حتما در این مورد تحقیق و بررسی کافی صورت گرفته شود.

در کندو برای برگزاری دوره های مایکروسافت و سیسکو ، کاملا به این موضوع توجه شده و به همین دلیل تمامی کلاسها در کارگاه های مجهز به تجهیزات و سخت افزار های واقعی و به روز برگزار می شود.

بازگشت به صفحه سوالات متداول

 
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 1
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل