اعتبار و ارزش مدارک و گواهینامه های کندو؟

اعتبار و ارزش مدارک و گواهینامه های کندو؟

آیا مدارک شما معتبر است؟ در خارج از کشور چطور؟
به دلیل کسب مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای، شورای عالی انفورماتیک، نهاد ریاست جمهوری برای آموزش کارکنان دولت و ... تمام شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی داخل کشور مدرک کندو را به عنوان یکی از معتبرترین مدارک آموزشی می پذیرند.
برای خارج از کشور به طور معمول استفاده نمی شود اما دانشجویانی بوده اند که مدرک کندو را ترجمه کرده و سفارت از ایشان پذیرفته و آنرا به عنوان امتیاز برای دانشجویان محسوب نموده است.
بازگشت به صفحه سوالات متداول
 

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل