برای اشتغال در خارج از کشور بهتر است چه دوره هایی را بگذرانم؟

برای اشتغال در خارج از کشور بهتر است چه دوره هایی را بگذرانم؟

بازار کار هر کشور مختص به خود آن کشور است و نیازمند تحقیق خود دانشجو در مورد بازار کار کشور هدف می باشد. اما چیزی که به طور ثابت در مورد تمام کشورها صدق می کند این است که در خارج از ایران به دلیل اینکه تمام پست ها جداگانه طبقه بندی شده است، دانستن اطلاعات در مورد چند دوره چندان کارساز نیست. در آنجا نیاز هست که شخص در یکی از گرایش ها و شاخه ها تخصص و یا فوق تخصص داشته باشد. به طور مثال فقط در زمینه Mail Server تخصص داشته باشد یا در مورد Routerهای سیسکو.

اما بازار کار در ایران به این صورت نیست و متقاضی باید تقریبا در بیشتر گرایش ها و تخصص ها اطلاعاتی داشته باشد و در صورت لزوم کار چند نفر را همزمان انجام دهد. در بازار کار شبکه مدارک سیسکو معتبرتر از مایکروسافت می باشد و به دلیل فراگیر شدن استفاده از تجهیزات این شرکت در سازمانهای بزرگ و گرایش روزافزون طراحان شبکه از مایکروسافت به لینوکس، به نظر می رسد داشتن مدرک سیسکو اعتبار بیشتری به همراه دارد. اما برای اشتغال در زمینه شبکه گذراندن دوره MCSE از مایکروسافت و CCNA از سیسکو الزامی است.

بازگشت به صفحه سوالات متداول

 

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل