برای شبکه کردن چند کامپیوتر چه دوره ای باید بگذرانم؟

برای شبکه کردن چند کامپیوتر چه دوره ای باید بگذرانم؟

برای شبکه کردن چندین کامپیوتر نیاز به دانستن مطالب ابتدایی و تا حدی پیشرفته شبکه است.

اولین دوره مورد نیاز Network+ است که در این دوره مطالب اصولی، پایه ای، ابتدایی و مبانی شبکه آموزش داده می شود. این دوره به صورت عملی و تئوری در کارگاه های مجهز به تجهیزات به روز شبکه و همچنین تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی کاربردی برگزار می گردد.

بعد از این دوره می توانید در دوره های پیشرفته بعدی که به صورت تئوری و عملی برگزار می شوند شرکت کنید.

البته آموزش راه اندازی و همچنین نگهداری شبکه های کامپیوتری با توجه به نیاز ، نوع و اندازه شبکه، طیف گسترده ای دارد که آن را تبدیل به رشته ای مستقل نموده که زیرشاخه های فراوانی دارد.

با گذرندان دوره نتورک پلاس قادر به راه اندازی شبکه ای ساده بین حداکثر حدود ۱۰ کامپیوتر خواهید بود اما اگر نیازهای دیگری از جمله راه اندازی سرویس ها و برنامه های مورد نیاز در بستر شبکه ، عیب یابی آن در زمان بروز مشکل و یا تامین امنیت شبکه داشته باشید بسته به نوع و وسعت نیاز خود باید دوره های حرفه ای تر شبکه را بگذرانید.

بازگشت به صفحه سوالات متداول

 
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل