تفاوت MCSE و MCITP چیست؟

تفاوت MCSE و MCITP چیست؟

MCITP مدرک و گواهینامه سابق مایکروسافت در رابطه با Widows Server 2008 و مدیریت شبکه با استفاده از سرویس های آن بود اما از سال ۲۰۱۲ مایکروسافت مدرک MCSE را ارائه و جایگزین MCITP نمود که بر اساس Windows Server 2012 طرح ریزی شده است.

اما چرا باید به جای MCITP دوره MCSE را بیاموزید؟

دانش پذیران پس از گذراندن دوره MCSE هم می تواند با Windows Server 2012 که دوره آن را گذرانده کار کنند و به خوبی وظایف سازمانی خود را انجام دهد و هم با Widows Server 2008 کار کنند و نیازی به گذراندن MCITP ندارند زیرا سرفصل های کلی ویندوز سرور 2012 نسبت به 2008 حدود 15- 10 درصد اختلاف دارد و اساس و پایه ویندوزها مشترک است. در ویندوز سرور 2012 ویژگی ها و قابلیت های جدیدی ارائه شده است. اما اگر دانش پذیران به جای MCITP ، MCSE بخواند به دو دلیل ضرر می کند: اول آنکه اگر روزی در شرکتی استخدام شود که با Windows Server 2012 کار می کنند به دلیل ناآشنا بودن با بخشی هایی از آن قادر به انجام وظایف خود نخواهد بود. و دوم آنکه با توجه به اینکه هر چند سال یکبار مایکروسافت ویندوز سرور و مدارک جدیدی را ارائه می نماید اگر کسی بخواهد دانش خود را به روز کند با مشکل بزرگی مواجه خواهد شد. زیرا دانش او مربوط به سال 2008 بوده و نسبت به کسانی که MCSE را گذرانده تلاش و سختی بیشتری را برای آپگرید کردن خود به دوره جدید مایکروسافت متحمل خواهد شد.

بازگشت به صفحه سوالات متداول

 
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل