در دوره های مایکروسافت چه مطالبی آموزش داده می شود؟

در دوره های مایکروسافت چه مطالبی آموزش داده می شود؟

مطالب مهمی که در دوره MCSE ارائه می شود شامل راه اندازی DNS ، Active directory ، DHCP ، Name Resolution ، ایجاد اکانت یوزرها ، Group Policy و ... است.

مدرک MCSE مایکروسافت مهم ترین و با ارزش ترین مدرک برای متخصصین IT است که وظیفه تحلیل، طراحی و اجرای سیستمهای مبتنی بر ویندوز را در شرکت ها و سازمان های مختلف به عهده دارند. این مدرک برای افرادی مناسب است که به عنوان مهندس یا تحلیلگر سیستمها، مهندس بخش فنی، مهندس یا تحلیلگر شبکه یا مشاور فنی مشغول به فعالیت هستند و یا قصد ورود به بازار کار در این رشته ها را دارند.

به بیانی ساده تر برای مدیریت شبکه ای که از نظر سخت افزاری راه اندازی و کانفیگ شده نیاز به یک سیستم عامل ویژه است. به اعتقاد اکثر کارشناسان Windows Server 2012 بهترین سیستم عامل مدیریت شبکه در اکثر پروژه ها است که نیاز تمامی سازمانها و شرکتها را برآورده می نماید. در این دوره دانش پذیران با تمام مباحثی که برای طراحی، راه اندازی، کانفیگ و عیب یابی این سیتم عامل نیاز است، آشنا می شوند.

دانش پذیران پس از گذراندن دوره های مایکروسافت به عنوان یک مهندس مایکروسافت، تخصص لازم برای طراحی، برنامه ریزی، هدایت و اشکال یابی شبکه های کامپیوتری مبتنی بر سیستم عامل ویندوز را کسب می نمایند. یک مهندس سیستمهای مایکروسافت می بایست تمامی زیرساختهای لازم برای ایجاد یک شبکهٔ رایانه ای را بداند و با توجه به نیازهای شرکت متبوع خود، بهترین راه حل را برای بهینه کردن امور در اختیار آن شرکت قراردهد.

مایکروسافت با ارائه Windows Server 2012 در این نسل از سیستم عاملهایش نگاه ویژه ای به تکنولوژیهای نوینی همچون Virtualization و Cloud داشته است. به دلیل نیاز مبرم شرکت ها و سازمان های مختلف به متخصصین مسلط و آشنا به این تکنولوژیهای جدید، دوره MCSE مورد استقبال کسانی واقع شده است که برای همگام شدن و عقب نماندن از گردونه رقابت در دنیای IT در این زمینه فعالیت میکنند و یا قصد ورود به این حوزه را دارند.

مایکروسافت دو مدرک جدید به نام های MCSE 2012 , MCSA 2012 طراحی و ارائه نموده است تا تاییدکننده سطح علمی و توان فنی متخصصین IT در زمینه پیکربندی، طراحی، مدیریت و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری مبتنی بر Windows Server 2012 باشد.

دو اصطلاح MCSE و MCSA در مدارک جدید مایکروسافت ، برگرفته و اختصار عبارات زیر است.

MCSA :Microsoft Certified Solutions Associate

MCSE :Microsoft Certified Solutions Expert

 
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل