مدارک مایکروسافت و سیسکو؟

مدارک مایکروسافت و سیسکو؟

 برای آزمون های مایکروسافت و سیسکو ، این امکان وجود دارد که متقاضیان محترم پس از کسب آمادگی در دوره های آموزشی کندو ، با مشاوره و راهنمایی کارشناسان این مرکز به کشورهای امارات ، هند ، پاکستان ،ترکیه و یا ارمنستان سفر کرده و تمامی آزمون ها را به صورت یکجا و یا مجزا امتحان دهند.

به دلیل تحریم های سیاسی متاسفانه هموطنان عزیزمان از حضور در این آزمونها در داخل ایران محروم هستند ، به همین دلیل علاقه مندانی که اصرار به دریافت مدارک بین المللی دارند حتما باید به خارج از ایران سفر نموده و در یکی از کشورهایی که ذکر شد اقدام به ثبت نام و حضور در این امتحانات نمایند.

هزینه بسیار زیاد سفر ، هتل ، ثبت نام آزمون باعث شده است که بسیاری از علاقه مندان عطای دستیابی به این مدارک را به لقایش بخشیده و صرفا به کسب مهارت از طریق آموزشهایی که در ایران ارائه می شود اکتفا نمایند. همچنین با توجه یه اینکه در پایان آموزشهایی که آموزشگاه کندو ارائه میدهد با برگزاری آرمونی تخصصی گواهینامه ای معتبر و مورد تایید و قبول تمامی سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی ارائه می شود نیازی به کسب این گواهینامه ها احساس نمی شود . صرفا علاقه مندانی که قصد مهاجرت به خارج از ایران را دارند معمولا سختی های کسب این گواهینامه ها را به جان خریده و اقدام می نمایند.

خوشبختانه برخلاف سابق ، در حال حاضر داشتن مهارت فنی و تخصصی در رشته مورد نظر برای شرکتهای ایرانی به عنوان معیار برتری و اولویت متقاضیان استخدام و جویای شغل در نظر گرفته می شود و همچنین تایید مراکز آموزشی معتبر و نامی همچون کندو بر مهارت متقاضیان که در غالب اعطا گواهینامه صورت می گیرد امتیازی است که دانش آموختگان این تخصص ها را از دیگران متمایز می نماید.

جهت مشاوره کامل تر و پرسیدن سوالات خود  از کارشناسان و مشاوران ما می توانید از طریق شماره تلفن 43810 و همچنین لینک مشاوره آنلاین که در گوشه همین صفحه مشاهده می نمایید اقدام نمایید. همچنین از طریق این صفحه می توانید دوره آموزشی مورد نظر خود را انتخاب نموده و به صورت آنلاین ثبت نام نموده و همچنین از طریق کارت بانکی شهریه دوره مورد نظر را پرداخت نمایید.

در صورتی که هنوز جهت شرکت در این دوره ها اطمینان ندارید و نیاز به زمان بیشتری جهت تصمیم گیری دارید می توانید با پر نمودن این فرم در خبرنامه دوره های آموزشی سیسکو و مایکروسافت ثبت نام نمایید تا اخبار و اطلاعات تکمیلی دوره ها از طریق پیام کوتاه و ایمیل برای شما ارسال شود.
 
بازگشت به صفحه سوالات متداول
 

 

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل