ویژگیهای متمایز کندو؟

ویژگیهای متمایز کندو؟

وجه تمایز آموزشگاه کندو با موسسات رقیب ، استفاده از کارگاه های به روز و مجهز و همچنین همکاری حرفه ای با اساتید مجرب و مشهور در این زمینه است.

به دلیل حرفه ای بودن آموزشگاه مهندسی کندو در پرداخت حق التدریس و استفاده دائمی از لابراتورهای به روز و مجهز که کمک شایانی به تدریس این دوره ها می نماید ، تمام اساتید کندو نسبت به همکاری اختصاصی و تمام وقت با این آموزشگاه متعهد هستند.

کندو از ابتدای کار "ارتقاء سطح کیفیت آموزشی" و " استفاده از اساتید مجرب" و " برخورداری از لابراتوارهای مجهز و به روز" را سرلوحه اهداف خود قرار داد. مدیران کندو حتی به رقم خالی ماندن بعضی از ساعات کلاسها در برهه ای از زمانها ، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی متفرقه ننمودند و سعی نمودند تمام امکانات ، اساتید و تجهیزات آموزشگاه را برای آموزش دوره های آموزشی شبکه Customize نمایند.


در حال حاضر کندو تخصصی ترین برگزارکننده دوره های شبکه در ایران است و بیش از 20 هزار متخصص شبکه پرورش داده که همگی اکنون از کارشناسان و مشاوران سازمانهای مختلف و یا از اساتید آموزشگاه های دیگر هستند.

کندو در پایان دوره های آموزشی ، به فارغ التحصیلان مدارک و گواهینامه های تخصصی اعطاء می نماید که مورد قبول و تایید تمامی ارگانها و سازمانها ی دولتی و خصوصی در ایران می باشد.

در طول فعالیت آموزشگاه کندو تعداد زیادی از سازمانها و شرکتهای دولتی و سازمانی و وزارتخانه های مختلف از خدمات آموزشی کندو برای آموزش کارکنان خود استفاده نموده اند. از جمله:

مخابرات استان تهران - ايران خودرو – سایپا- ایرانسل- تالیا- وزارت راه- شرکت سداد- شرکت سرمايه‌گذاري مسکن - خدمات ماشينهاي اداري - ساپکو - شرکت نيرو محرکه - صدا و سيما - بانک مسکن - بانک ملي- ايران نارا - ايزايران- شرکت مترو شرکت اطلس پود- شرکت پارسيان - مرکز تحقيقات مخابرات - دانشگاه شهيد بهشتي - شرکت تاسيسات دريائي- سازمان انرژي اتمي - سازمان مهندسي و عمران شهر تهران مرکز فيزيک پلاسما - مرکز تحقيقات مهندسي ژنتيک - سازمان هواپيمائي کشوري - شرکت تحقيقاتي صنايع انفورماتيک– آبان فرايند آموزش مديريت دولتي - شرکت ABB مهندسين مشاور سازه - سازمان کل بازرسي کشور- شرکت نورد و پروفيل ساوه - بانک کشاورزي- کشتيراني جمهوري اسلامي- وزارت نيرو - وزارت آموزش و پرورش- شرکت رايورز- اداره ماشينهاي محاسب - کاشي سعدي - مگاموتور- شرکت مهندسي قدس نيرو - شرکت مهندسي برق مشانير - گسترش انفورماتيک - بيمارستان حضرت رسول- صنايع الکترونيک دماوند - شرکت سابير- سازگارسيستم – پديدار سيستم – تهران نيرو مؤسسه آموزش و پژوهش مديريت و برنامه ريزي – شركت صنعتي بهشهر – وزارت دارائي – شركت سهامي خدمات ماشين‫هاي محاسب الكترونيكي – شركت توزيع داروپخش و .......

 

بازگشت به صفحه سوالات متداول
 

 

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل