پیشنیاز دوره های امنیت شبکه، تست نفوذ و هک؟

پیشنیاز دوره های امنیت شبکه، تست نفوذ و هک؟

امنیت شبکه

دوره های امنیت شبکه، آموزش هک و تست نفوذ در رشته های مختلف شبکه ارائه می گردد. مثلا امنیت در سیسکو ، امنیت در مایکروسافت، امنیت در لینوکس، Hack و نفوذ به شبکه و ... که تمام این رشته ها نیازمند داشتن دانشی نسبی نسبت به شبکه هستند. کسانی که قصد فراگیری مهارت در برقراری امنیت تجهیزات سیسکو هستند باید دوره اولیه این شرکت یعنی CCNA را گذرانده باشد تا پس از آشنایی با روتر و سوییچ های سیسکو بتوانند به بحث امنیتی آن بپردازند. همچنین مباحث امنیت در مایکروسافت در دوره TMG ارائه شده و پیشنیاز آن دوره عمومی مایکروسافت یعنی MCSE است.

دوره CEH

دوره CEH بهترین ،محبوب ترین و اصلی ترین دوره آموزشی در ارتباط با آموزش هک ، تست نفوذ به شبکه و امنیت شبکه است که مباحث آموزشی تامین امنیت شبکه، اجرای تست نفوذ و هک کردن شبکه جهت شناختن و برطرف نمودن راه های نفوذ به شبکه به صورت کاملا کاربردی و عملی در قالب مهارتی ارزشمند توسط اساتید حرفه ای کندو در کارگاه های مجهز و با استفاده از تجهیزات به روز در این دوره آموزش داده می شود.

برای گذراندن و آموزش دوره های امنیت ، Hack و تست نفوذ بهتر است فراگیران هر دو دوره CCNA و MCSE را قبلا گذرانده باشند. به دلیل حرفه ای و تخصصی بودن سرفصلهای دوره CEH باید حتما پیشنیازها آموخته شود تا مطالب دوره آموزش CEH ، هک و تست نفوذ بهتر و درست تر درک شود. به طور کلی مباحث امنیت شبکه به دلیل ماهیتی که دارند به خودی خود و بدون داشتن دانش عمومی شبکه قابل آموختن و درک کردن نیستند و گذراندن دوره های آن که طیف وسیعی از دوره ها را شامل می شود که منوط به گذراندن دوره های عادی شبکه مثل CCNA و MCSE است. اما مباحث آموزش هک و مقابله با آن در دوره CEH مطرح می شود.

بازگشت به صفحه سوالات متداول

 
ارسال به دوستان
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل