کلاس ها تئوری یا عملی؟

کلاس ها تئوری یا عملی؟

 کلیه دوره های فنی از قبیل دوره های آموزشی مایکروسافت و سیسکو در لابراتورهای مجهز و به صورت کاملا عملی و کاربردی برگزار می شود.

به جز کلاس Network+ که بیشتر مفاهیم (Concepts) شبکه می باشد باقی دوره ها عملی هستند. به این صورت که استاد مباحث درسی را توضیح داده (تئوری) و موارد گفته شده توسط دانشجویان بر روی کامپیوترها تست می شود (عملی). دانشجویان توجه داشته باشند با توجه به دشواری بعضی از مباحث و عدم درک دانشجویان، ممکن است گاهی استاد زمان بیشتری را برای توضیح و تبیین مسائل درسی اختصاص دهد. در هر صورت زمان کافی برای انجام سناریوهای مطرح شده صرف خواهد شد که در آخر استاد سناریوها را بر روی LCD انجام خواهد داد که تمام دانشجویان با نحوه درست انجام آن سناریو آشنا شوند. 

در کلاس های سیسکو با توجه به محتوای مطالب آموزشی نیاز به کار کردن با تجهیزات واقعی شرکت سیسکو می باشد. البته گاهی دانشجویان با برنامه های شبیه سازی که مورد تایید شرکت سیسکو هست نیز کار خواهند کرد و با توجه به نیازسنجی استاد بیشتر جلسات با تجهیزات واقعی که در محل آموزشگاه موجود است کار خواهند کرد. فراگیران می توانند به صورت رایگان از تجهیزات آموزشگاه کندو استفاده نموده و سناریوهایی مطرح شده را به صورت واقعی اجرا نمایند.

متاسفانه بعضا مشاهده شده که فارغ التحصیلان برخی دانشگاه ها و موسسات علمی و مجتمع های فنی و آموزشی به دلیل به کارگیری بی رویه این آموزشگاه ها از شبیه سازها (سیمولیتورها) ،پس از گذراندن این دوره ها ، در محیط کار برای کاربرد مطالب آموخته شده با مشکل روبرو هستند.

در کندو برای برگزاری دوره های مایکروسافت و سیسکو ، کاملا به این موضوع توجه شده و به همین دلیل تمامی کلاسها در کارگاه های مجهز به تجهیزات و سخت افزار های واقعی و به روز برگزار می شود.

شیوه تدریس در این لابراتوارها به این گونه است که پس از تدریس هر سرفصل ، سناریوی مربوط به آن درس یک بار توسط اساتید اجرا شده و یک بار هم دانشجویان تحت نظارت استاد سناریو را اجرا می نمایند.

 

بازگشت به صفحه سوالات متداول
 

 

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل