دوره MCITP

دوره MCITP

دوره MCITP

 

سرفصل MCITP Enterprise به صورت PDF:

 

لیست زمانبندی و تقویم آموزشی دوره های آینده مایکروسافت ، MCITP ، MCSE

 

 

معرفی MCITP :

مدرک MCITP ، گواهینامه تخصصی مهندسی شبکه های مایکروسافت ، مبتنی بر سیستم عامل Windows Server 2008 است.

با جایگزینی Win Server 2008 به جای Win Server 2003 و جایگزینی Win Vista و Windows7 به جای Win XP مدارک نسل جدید مایکروسافت MCITP نیز جایگزین MCSE شد. MCITP On Win 2008 ويژه متخصصين تكنولوژي اطلاعات ( IT ) است كه بطور ايده آل در محيط ‫ هاي شبكه ‫ هاي پيچيده كامپيوتري، با اندازه متوسط تا بزرگ مشغول به كار مي ‫ باشند. افراد داوطلب دريافت اين گواهينامه بايد در مجموع پنج امتحان را با موفقيت پشت سر بگذارند. لذا آموزشگاه کندو در اين راستا يك دوره آموزشي جامع شامل پنج امتحان مايكروسافت را برگزار مي ‫ نمايد.

دو مدرك ذيل در زمينه شبكه هاى كامپيوترى مايكروسافت به ترتيب جايگزين MCSA و MCSE شده اند :

MCITP: Server Administrator

MCITP: Enterprise Administrator

 

MCITP: Server Administrator

هدف: آموزش مهندسين و متخصصين شبكه به منظور انجام كارها و عملياتهاى روزانه ، مستمر و روتين در شبكه هاى مايكروسافت

محتوای دوره :

Exam 70-642: Windows Server 2008 Network Infrastructure
Exam 70-640: Windows Server 2008 Active Directory
Exam 70-646: Windows Server 2008 Server Administrator

مدت دوره: 160 ساعت

پيش نياز : +Network

شركت ارائه كننده: مایکروسافت

ساير دوره هاى مرتبط : MCITP: Enterprise Administrator , TMG , EXCHANGE

 

MCITP: Enterprise Administrator

هدف: آموزش مهندسين و متخصصين شبكه به منظور طراحى زيرساختهاى شبكه هاى مبتنى بر Windows Server 2008 و در نهايت عيب يابى و Troubleshooting شبكه هاى مذكور

محتوای دوره :

Exam 70-680: Administering and Maintaining Windows 7
Exam 70-647: Windows Server 2008, Enterprise Administrator
Exam 70-640: Windows Server 2008 Active Directory Configuring
Exam 70-642: Windows Server 2008 Network Infrastructure Configuring
Exam 70-643: Windows Server 2008 Applications Infrastructure Configuring

مدت دوره: 235 ساعت

پيش نياز : +Network

شركت ارائه كننده: مایکروسافت

ساير دوره هاى مرتبط : TMG & EXCHANGE

لیست زمانبندی و تقویم آموزشی دوره های آینده مایکروسافت ، MCITP ، MCSE

 

آموزش MCITP

امروزه استفاده از کامپیوتر در تمامی سازمانها و شرکت های کوچک و بزرگ اجتناب ناپذیر است. استقرار و راه اندازی شبکه در هر سازمانی که دست کم از دو کامپیوتر استفاده می نماید جزء اصول بدیهی آن سازمان محسوب می شود ، پس هر سازمانی علاوه بر طراحی و راه اندازی شبکه ، نیازی حیاتی به سیستمی دارد که نحوه عملکرد شبکه و کامپیوترها را زیر نظر گرفته و در صورت بروز هرگونه مشکلی ، فورا عیب یابی ( troubleshooting ) نماید. به همین دلیل حداقل یک پست سازمانی برای نگهداری و زنده نگه داشتن شبکه های کامپیوتری در اکثر سازمان ها تعریف شده است و همین امر موجبات رونق بازار کار متخصصان شبکه را فراهم آورده است.

MCITP دوره آموزشی و گواهینامه مایکروسافت در مبحث شبکه های کامپیوتری بر مبنای سیستم عامل های سرور و کلاینت مایکروسافت است. در سالهای اخیر MCITP جایگزین MCSE شده است.

در سالهای پیش MCSE محبوب ترین مدرک علمی مورد توجه علاقه مندان IT بوده است. این مدرک نشان دهنده تخصص دارنده این گواهینامه در زمینه طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری بود اما پس از ارائه نسخه جدید سیستم عامل سرور مایکروسافت یعنی Windows Server 2008 و همچنین سیستم عامل کلاینت مایکروسافت Windows 7 ، مدرک MCITP به جای MCSE از طرف مایکروسافت ارائه شد.

به دلیل امکانات نوین و امنیت بالای ویندوز سرور 2008 اکثر سازمان ها ، ارگان ها و شرکت های ایرانی نیز یا به سوی Win Server 2008 رفتند .

در سال ۲۰۱۲ مایکروسافت مجددا دست به تغییرات گسترده ای در سرفصل های دوره های آموزشی خود زد و مجددا نام مدرک MCSE را جایگزین MCITP نمود که مباحث Cloud به سرفصل های قبلی اضافه شده است . نام مدارک حرفه ای مایکروسافت در زمینه شبکه در حال حاضر MCSE 2012 است.

خوشبختانه کلاس ها و دوره های آموزشی MCITP کندو ، منابع و سناریوهای استاندارد مایکروسافت ، مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفته است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزشی MCITP ، کلاس MCITP ، کارگاه آموزشی MCITP، لابراتوار و تجهیزات شبکه مورد استفاده جهت آموزش، مدرک MCITP، اساتید MCITP، نحوه اخذ گواهینامه MCITP و سایر اطلاعات مربوط به آموزش mcitp با ما تماس بگیرید تا ضمن مشاوره با اساتید متخصص مایکروسافت در مورد آینده شغلی متخصصین مایکروسافت و سایر برنامه ریزی های آموزشی خود نیز صحبت کنید. جهت مشاهده برنامه زمانبندی کلاس های آموزشی این دوره و دریافت اطلاعات بیشتر روی لینک برنامه زمانبندی آموزشی کلیک فرمایید. همچنین با شماره 021.86765000 می توانید با مشاوران آموزشی ما تماس حاصل نموده و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

لیست زمانبندی و تقویم آموزشی دوره های آینده مایکروسافت ، MCITP ، MCSE

 

امکانات و تجهیزات کندو:

گرایش کاری تخصصی کندو در طول دوران فعالیت خود آموزش تخصصی شبکه بوده است. خوشبختانه در سالهای اخیر کندو توانسته اعتماد و رضایت دانشجوبان و مشتریان خود را کسب نماید به نحوی که امروزه کندو به عنوان پرمخاطب ترین آموزشگاهشبکهایران نام گرفته است.دوره mcitp

از پارامترهای مهمی که موجب تمابز و برتری کندو در جامعه IT ایران شده است دو مورد اساسی وجود دارد که همیشه مورد تاکید و وسواس مدیران کندو بوده است. یکی از این دو مورد استفاده از اساتید مجرب و متخصص و نامی در سطح کشور و دومی استفاده از تجهیزات تخصص واقعی شبکه جهت استفاده دانشجوبان و پرهیز از استفاده افراطی از نرم افزارهای شبیه ساز می باشد.

معمولا تجهیزات تخصصی شبکه به خصوص روترها و سوئیچ های سیسکوبرای استفاده شخصی دانشجویان و فراگیران گران بوده و تهیه آنها مقرون به صرفه نیست. همچنین تحریم های شکل گرفته در سالهای اخیر نیز مزید بر علت شده است که آموزشگاه ها به استفاده از نرم افزارهای شبیه ساز رو آورند. متاسفانه استفاده افراطی از این نرم افزارها به جای سخت افزار واقعی باعث می شود که فراگیران در بازار کار و مشاغل خود جهت استفاده از آموخته های خود دچار مشکل شوند و با ادوات و تجهیزات کاری خود که در سازمانها و شزکت ها استفاده می شود آشنا نباشند.

مدیریت کندو مفتخر است که همیشه و حتی در اوج نابسامانی وضعیت اقتصادی کشور که این تجهیزات بعضا تا ۶ برابر گران تر شده بود تهیه و به روز نگهداری تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و دیوایس هایشبکهمورد نیاز دانشجویان را در اولویت اهداف و برنامه های خود قرار دهد. به همین منظور همیشه سعی نموده ایم تعداد مناسب و استانداردی از روترها و سوئیچ و تجهیزات سیسکو و شبکه تهیه نموده و در دسترس فراگیران قرار گرفته و معمولا هر سه ماه یک بار نیز تجهیزات توسط اساتید مورد بررسی قرار گزفته و در صورت نیاز با جایگزین نمودن تجهیزات جدیدتر لابراتوارها را به روز up to date شود.

دوره MCITP

در تمامی کارگاه ها و کلاس های کندو اساتید مجرب کندو بعد از ارایه دروس به وسیله وایت برهای هوشمند IBoard ، ویدئوپروژکتور و یا ال سی دی های مستقر در کارگاه ، سناریوهای تدریس شده را یک بار شخصا در حضور دانشجوبان اجرا نموده و سپس به دانشجوبان فرصت داده می شود تا با استفاده از تجهیزات تخصصی ای که در اختیار دارند به صورت فردی یا تیمی (حسب مورد) اجرای سناریوها را تجربه نموده و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر از حضور استاد در کارگاه در حین اجرای سناریو بهره مند شوند. این شیوه جذاب که موجب درک سریع و آموختن مطالب به صورت ریشه ای می شود معمولا مورد استقبال شدید فراگیران علاقه مند قرار می گیرد به نحوی که حداکثر سعی خود را می نمایند که هیچ کدام از جلسات را از دست نداده و بدون غیبت همه مطالب و مهارتهای مورد نیاز را بیاموزند.

این شیوه ، سیاست و روش آموزشی به همراه استفاده مداوم از تجهیزات واقعی بازار کار و مشاغل که باعث فراگیری منحصربه فرد مهارت مورد نظر می شود باعث شده است که سطح رضایت مشتریان کندو به نحو چشمگیری در سالهای اخیر افزایش یافته و روز به روز به تعداد این علاقه مندان افزوده شود به نحوی که جهت پاسخگویی به نیاز علاقه مندانی که جهت فراگیری این مهارت ها به کندو اعتماد نموده و ثبت نام می نمایند مدیران کندو مجبور شدند که در سه سال اخیر لابراتورهای خود را از ۳ عدد به تعداد ۲۰ کارگاه و شعب مستقر در تهران را به سه شعبه ارتقاء و افزایش دهند.

این استقبال و رشد چشمگیر فعالیت کندو و سطح رضایت بسیار مناسب فراگیران و مشتریان باعث شد که در ماه پایانی سال ۱۳۹۱ از مدیریت سایرتک در ۵ جشنواره و کنگره تقدیر شود و ۵ نشان زرین به مجموعه کندو اعطا گردد. از آن جمله می توان به انتخاب جناب آقای مهندس جواد وکیلی مدیرعامل کندو به عنوان برترین و فعالترین مدیر کشور در سالهای ۹۰ و ۹۱ از طرف جشنواره ایتا مورد حمایت شورای عالی انفورماتیک و سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ، کسب تندیس ملی رضایتمندی مشتری ازهمايش ملي رضايتمندي مشتري و انتخاب کندو به عنوان برترین آموزشگاه IT کشور از طرف جشنواره ستارهای فناوری اشاره کرد.

  تگها : mcse , mcitp , tmg , isa , آموزش mcitp , آموزش mcse , دوره mcitp , دوره mcse , مدرک mcitp , مدرک mcse , دوره های مایکروسافت , مدارک مایکروسافت , گواهینامه های مایکروسافت , exchange , جزوه شبکه های کامپیوتری
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

سیسکو تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل