آموزش مایکروسافت

آموزش مایکروسافت

دوره های مایکروسافت

در حال حاضر استفاده از شبکه در اکثر سازمان ها و شرکت ها الزامی است. شکل گیری و راه اندازی شبکه در هر شرکت یا سازمانی که دست کم از دو کامپیوتر استفاده می کندجزء اصول اولیه محسوب می گردد، هر سازمانی علاوه بر طراحی و به کارگیری شبکه ، نیازی مبرم به سیستمی دارد که عملکرد شبکه را زیر نظر گرفته و در زمان بروز هرگونه مشکلی ، سریعا عیب یابی نماید. به همین علت دست کم یک پست سازمانی برای مدیریت ، نگهداری و زنده نگه داشتن شبکه ها در سازمان ها تعریف می شود و همین مهم موجبا رونق بازار شغلی متخصصان شبکه شده است.

دوره های مایکروسافت

MCITP و MCSE کلاس های آموزشی و گواهینامه مایکروسافت در زمینه شبکه های کامپیوتری بر مبنای سیستم عامل های سرور و کلاینت مایکروسافت است.

در سالهای اخیر MCITP شناخته شده ترین مدرک علمی مورد توجه علاقه مندان IT بوده است. این گواهینامه موید تخصص دارنده این گواهینامه در زمینه طراحی و راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری است.

MCSE نیز یکی از معتبرترین مدارک ، گواهینامه و دوره های آموزشی در زمینه IT است که از سال 2008 ، شرکت مایکروسافت مدرک MCITP را جایگزین آن نمود.

در واقع دوره MCITP جایگزین به روز شده مدرک و گواهینامه 2003 MCSE بود.

در ویرایش جدید مدارک مایکروسافت ، علاقه مندان می توانند با گذراندن و پاس نموده 5 آزمون به مدرک و گواهینامه MCITP نائل آیند.

از سال ۲۰۱۲ مایکروسافت مجددا مدارک و سرفصلهای آموزشی خود را تغییر داد و مجددا نام MCSE را برای آن انتخاب نمود یعنی MCSE 2012.

mcse که در سال ۲۰۰۳ ارایه شده بود Microsoft Certified Systems Engineer نام داشت.

اما این mcse که در سال ۲۰۱۲ ارایه شده Microsoft Certified Solutions Expert نام دارد.

همچنین مدرک MCSA همراه با MCSE ارائه شده است که در اصل قسمتی از MCSE است ، علاقه مندان ابتدا پس از گذراندن سه کورس مدرک MCSA را اخذ نموده و با گذراندن پنج کورس کامل مدرک MCSE را دریافت خواهند نمود. به بیانی ساده تر اگر مدرک MCSE را معادل کارشناسی (لیسانس) در دوره های شبکه مایکروسافت بدانیم مدرک MCSA معادل کاردانی (فوق دیپلم) خواهد بود.

لیست دوره های آینده مدارک مایکروسافت در کندو (در حال ثبت نام)

کلاس ها و دوره های آموزشی MCITP و MCSE در کندو ، به دلیل بهره بردن از اساتید مجرب مورد تایید مایکروسافت و همچنین استفاده از کارگاه ها و لابراتوارهای بسیار مجهز و سرفصل ها ، منابع و سناریوهای استاندارد مایکروسافت ، مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفته است.

این دوره های آموزشی حدود ۲۴۰ ساعت و قالبا شامل پنج کورس مجزاست که به دلیل پیوستگی مطالب و تجربه خوبی که داشته ایم این ۵ کورس به صورت یک پک کامل و در قالب یک دوره آموزشی مستقل ارایه شده است.

  تگها : mcse , mcitp , tmg , آموزش mcitp , آموزش mcse , دوره mcitp , دوره mcse , مدرک mcitp , مدرک mcse , دوره های مایکروسافت , مدارک مایکروسافت , exchange , mcsa , دوره MCSA , آموزش مایکروسافت , آموزش MCSA , Microsoft Certified Solutions Expert , Microsoft Certified Systems Engineer , lync , مدرک mcsa , آموزش microsoft
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

سیسکو تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل