ورود به سایت | عضویت در سایت

ورود به سایت کندو

نام کاربری :
رمز ورود
مرا به خاطر داشته باش

عضویت در سایت کندو


نام و نام خانوادگی: *
نام کاربری : *
رمز ورود : *
تائید رمز ورود :*
ایمیل : *


آموزش مایکروسافت

دوره های مایکروسافت

در حال حاضر استفاده از شبکه در اکثر سازمان ها و شرکت ها الزامی است. شکل گیری و راه اندازی شبکه در هر شرکت یا سازمانی که دست کم از دو کامپیوتر استفاده می کندجزء اصول اولیه محسوب می گردد، هر سازمانی علاوه بر طراحی و به کارگیری شبکه ، نیازی مبرم به سیستمی دارد که عملکرد شبکه را زیر نظر گرفته و در زمان بروز هرگونه مشکلی ، سریعا عیب یابی نماید. به همین علت دست کم یک پست سازمانی برای مدیریت ، نگهداری و زنده نگه داشتن شبکه ها در سازمان ها تعریف می شود و همین مهم موجبا رونق بازار شغلی متخصصان شبکه شده است.

دوره های مایکروسافت

MCITP و MCSE کلاس های آموزشی و گواهینامه مایکروسافت در زمینه شبکه های کامپیوتری بر مبنای سیستم عامل های سرور و کلاینت مایکروسافت است.

در سالهای اخیر MCITP شناخته شده ترین مدرک علمی مورد توجه علاقه مندان IT بوده است. این گواهینامه موید تخصص دارنده این گواهینامه در زمینه طراحی و راه اندازی و مدیریت شبکه های کامپیوتری است.

MCSE نیز یکی از معتبرترین مدارک ، گواهینامه و دوره های آموزشی در زمینه IT است که از سال 2008 ، شرکت مایکروسافت مدرک MCITP را جایگزین آن نمود.

در واقع دوره MCITP جایگزین به روز شده مدرک و گواهینامه 2003 MCSE بود.

در ویرایش جدید مدارک مایکروسافت ، علاقه مندان می توانند با گذراندن و پاس نموده 5 آزمون به مدرک و گواهینامه MCITP نائل آیند.

از سال ۲۰۱۲ مایکروسافت مجددا مدارک و سرفصلهای آموزشی خود را تغییر داد و مجددا نام MCSE را برای آن انتخاب نمود یعنی MCSE 2012.

mcse که در سال ۲۰۰۳ ارایه شده بود Microsoft Certified Systems Engineer نام داشت.

اما این mcse که در سال ۲۰۱۲ ارایه شده Microsoft Certified Solutions Expert نام دارد.

همچنین مدرک MCSA همراه با MCSE ارائه شده است که در اصل قسمتی از MCSE است ، علاقه مندان ابتدا پس از گذراندن سه کورس مدرک MCSA را اخذ نموده و با گذراندن پنج کورس کامل مدرک MCSE را دریافت خواهند نمود. به بیانی ساده تر اگر مدرک MCSE را معادل کارشناسی (لیسانس) در دوره های شبکه مایکروسافت بدانیم مدرک MCSA معادل کاردانی (فوق دیپلم) خواهد بود.

لیست دوره های آینده مدارک مایکروسافت در کندو (در حال ثبت نام)

کلاس ها و دوره های آموزشی MCITP و MCSE در کندو ، به دلیل بهره بردن از اساتید مجرب مورد تایید مایکروسافت و همچنین استفاده از کارگاه ها و لابراتوارهای بسیار مجهز و سرفصل ها ، منابع و سناریوهای استاندارد مایکروسافت ، مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفته است.

این دوره های آموزشی حدود ۲۴۰ ساعت و قالبا شامل پنج کورس مجزاست که به دلیل پیوستگی مطالب و تجربه خوبی که داشته ایم این ۵ کورس به صورت یک پک کامل و در قالب یک دوره آموزشی مستقل ارایه شده است.

 

نظرات دانشجویان درباره کندو

تماس با کندو

تماس از تهران:                                         43810-021 

تماس از شهرستانها:                              66176517-021 

تلفن مستقیم واحد آموزش عمومی:             43812-021

تلفن مستقیم واحد آموزش سازمانی:           43813-021

تلفن مستقیم دپارتمان اجرای پروژه ها:        43818-021

شعبه مرکزی :تهران ، خیابان مطهری ، خ میرعماد ، کوچه جنتی (13) ، پلاک 30

شعبه انقلاب : تهران، خیابان انقلاب، روبروی درب اصلی دانشگاه تهران نبش خ فخررازی پ85 ط4 واحد 11

نقشه دسترسی به کندو

آموزشگاه کندو در نقشه

کندو در اینستاگرام

Please publish modules in offcanvas position.