ورود به سایت | عضویت در سایت

ورود به سایت

آئین نامه دانشجویی کندو

آئین­ نامه قوانین و ضوابط دانشجویان گرامی آموزشگاه مهندسی کندوی دانش پارسیان

1- رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در طول دوره در آموزشگاه الزامی می­باشد.

2- دانشجویان گرامی، از آنجا که تمامی هماهنگی­ها بین آموزشگاه و دانشجویان محترم (از قبیل: تعویق کلاس، اعلام کنسلی، کلاس فوق ­العاده، امتحانات و ...) فقط از طریق SMS صورت میگیرد، لذا در ارائه شماره تلفن همراه خود، دقت لازم را مبذول فرموده و هرگونه تغییرات در این خصوص را در اسرع وقت به مسئولین ثبت­ نام اعلام فرمایید.

3- دانشجویان گرامی پیش از شروع دوره می­بایست نسبت به تسویه ­حساب کامل دوره (به صورت نقد یا اقساط) و صفر نمودن بدهی خود اقدام نموده و سپس در دوره حاضر شوند. در غیر اینصورت عواقب عدم تکمیل ثبت نام به عهده خود دانشجو می­باشد.

4- شرایط انصراف و جابجایی:

عودت شهریه و یا جابجایی به کلاس و یا ساعت دیگر، فقط مطابق با شرایط ذیل و همچنین پس از تکمیل فرم مربوطه قابل اجرا خواهد بود:

4.1- در صورت انصراف تا 3 روز کاری (غیر تعطیل) قبل از شروع دوره، کل شهریه عودت داده می­شود. همچنین در صورت درخواست جابجایی به کلاس و یا ساعت دیگر، این جابجایی در بازه زمانی مذکور مجاز بوده و با حذف تخفیف های کلاس قبلی انجام خواهد شد.

4.2- در صورت انصراف در فاصله 3 روز کاری (غیر تعطیل) قبل از شروع دوره تا ساعت 17 روز کاری قبل از شروع دوره، انصراف غیر مجاز محسوب شده و 20% از شهریه کل کلاس کسر میگردد. همچنین جابجایی به کلاس و یا ساعت دیگر در این بازه زمانی با کسر 20% از شهریه کل و حذف تخفیف های کلاس قبلی امکان پذیر خواهد بود.

4.3-  از ساعت 17 روز کاری قبل از شروع دوره به بعد هیچ­گونه شهریه ­ای عودت داده نمی­شود. و به هیچ­وجه ممکن جابجایی به کلاس و ساعت دیگر صورت نمی­پذیرد.

4.4- در صورت انصراف از یک کلاس، امکان ثبت نام مجدد برای همان کلاس وجود ندارد.

5-  جهت حفظ شأن استاد و حرمت محیط آموزش، از بردن هر گونه خوراکی و آشامیدنی به داخل کلاس­ها خودداری نمایید.

6- ضبط جلسات تدریس به صورت صوتی و تصویری  (capture)مجاز می­باشد.

7- استفاده از تلفن همراه در کلاس ممنوع است.

8- تمامی تجهیزات آموزشی (اعم از سخت ­افزار و نرم­ افزار) از محل درآمد شهریه دانشجویان گرامی بودجه ­بندی و خریداری شده و در کلاس­های جاری و کلاس­های آینده مورد استفاده دانشجویان محترم قرار می­گیرد که اهتمام شما در حفظ و نگهداری هر چه بهتر این تجهیزات موجب ارتقاء کیفیت آموزش خواهد بود. لذا خواهشمند است بدون هماهنگی اساتید محترم و مهندسین فنی هیچ جابجایی و یا تغییری در استفاده از تجهیزات آموزشگاه ایجاد نفرمایید.

دانشجویان گرامی در صورت ایجاد هرگونه لطمه و آسیب، متعهد به جبران خسارت می باشند.

9- در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد برگزاری کلاس­های درسی و یا پرسنل آموزشگاه به هیچ وجه شخصاً وارد عمل نشده و مشکلات و مسائل آموزشی خود را با مدیران آموزش و مشکلات و مسائل پرسنلی و اداری را با مدیر داخلی در میان بگذارید. مدیریت متعهد می­گردد بدون فوت وقت شخصاً به آنها رسیدگی نماید.

10- آموزشگاه کندو در موارد فورس ­ماژور (قوه قاهره) از قبیل: فوت یا قطع همکاری استاد مربوطه و حوادث طبیعی از قبیل: سیل، زلزله، آتش­سوزی و ... همچنین عوامل دیگری که خارج از اختیار آموزشگاه می­باشد، مجاز به تغییر استاد یا مکان برگزاری دوره آموزشی بوده و در صورت فقدان شرایط برگزاری به دلایل ذکر شده، آموزشگاه می­تواند تا یک ماه دوره آموزشی را به حالت تعلیق درآورده و در صورت استمرار مکلف به محاسبه شهریه مستهلک شده و کسر آن از دانشجو و استرداد مابقی شهریه می­باشد.

همچنین استاد می تواند به عنوان مرخصی، 10% جلسات را کنسل نماید که این موضوع از طریق SMS حتما پیش از کلاس به تمام دانشجویان اطلاع داده خواهد شد.

11- صدور مدرک در پایان دوره آموزشی برای دانشجویان گرامی مشروط به موارد ذیل می باشد:

11.1- تأیید استاد محترم باتوجه به مواردی از قبیل: حضور فعال در بحث­های مطرح شده در کلاس، حضور پیوسته و به موقع در ساعات اعلام شده، پروژه­های تحقیقاتی گروهی، به دست آوردن حد نصاب نمره در امتحان میان ترم و پایان ترم و انجام سناریوهای عملی در کلاس

11.2- تسویه حساب کامل و نداشتن غیبت غیر­مجاز که میزان غیبت مجاز معادل 10% از کل جلسات کلاس (به غیر از کمپها) می­باشد.

11.3- دانشجویان محترم برای دریافت مدرک خود می­توانند یک هفته پس از اتمام کلاس، درخواست صدور مدرک را در قالب یک پیامک (حاوی: 100 ، نام و نام خانوادگی، کدملی و نام دوره) به شماره 02143810 ارسال نموده و پس از هماهنگی تلفنی و حصول اطمینان از صدور آن، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 حضوراً و شخصاً با ارائه اصل کارت ملی، مدرک خود را دریافت نمایند.

نظرات دانشجویان درباره کندو

تماس با کندو

آموزشگاه کندو

برگزارکننده دوره های آموزش شبکه سیسکو مایکروسافت

تماس از تهران: 021 43810
تماس از شهرستانها: 021 66176517

آدرس: تهران خ مطهری خ میرعماد کوچه جنتی(۱۳) پلاک 30

 

دوره های شبکه سیسکو - دوره network+ - آموزش vmware - لینوکس - CCNP - دوره ICDL - دوره MCSE - آموزش نتورک پلاس - امنیت شبکه - SQL - کندو - آموزش شبکه - سیسکو - دوره های شبکه - دوره CCNA - دوره های میکروتیک - آموزش CCNA - آموزش MCSE - آموزش سیسکو - جزوه network+ - سیسکو چیست؟ - دوره های سیسکو - دوره MCSA - مدارک سیسکو - شبکه کردن دو کامپیوتر - آموزش شبکه های کامپیوتری

نقشه دسترسی به کندو

نقشه کندو در گوگل

کندو در اینستاگرام

اینستاگرام کندو

Please publish modules in offcanvas position.