ورود به سایت | عضویت در سایت

ورود به سایت کندو

نام کاربری :
رمز ورود
مرا به خاطر داشته باش

عضویت در سایت کندو


نام و نام خانوادگی: *
نام کاربری : *
رمز ورود : *
تائید رمز ورود :*
ایمیل : *
تلفن همراه *

آموزش سیسکو

مهندس وکیلی در ابتدا، در مورد ایده و تاریخچه شکل گیری کمپ‌های نوروزی مختصرا توضیح بفرمایید

نوروز ۱۳۹۰ اولین دوره این کمپ‌ها، به پیشنهاد مهندس شاملو، یکی از اساتید برجسته و محبوب مجموعه و به درخواست تعدادی از دانشجویان با الگو برداری از سیستم‌های بین‌المللی و مدرن مدیریت آموزشی طراحی و اجرا گردید.

از آنجایی که این طرح برای اولین بار در ایران اجرا می‌شد و تاحدودی نیز، خام به نظر می‌رسید و همچنین، با توجه به اینکه معمولاً عموم جامعه تعطیلات نوروز را فرصتی برای در کنار خانواده بودن، تفریح و مسافرت می‌دانند، انتظار استقبال زیادی را نداشتیم. اما با برنامه‌ریزی خوب و مدونی که انجام گردید، با استقبال گسترده و غافلگیر کننده‌ای مواجه شد. به گونه‌ای که در نیمه اول اسفندماه ۸۹ ظرفیت کلیه کلاس‌ها تکمیل گردید.

باید بگویم خوشبختانه اولین دوره این کمپ‌ها، بسیار موفقیت آمیز بود. به طوری که خیل کثیری از دانشجویانی که وارد آن دوره‌های آموزشی شدند، اکنون در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف IT مشغول به فعالیت هستند و امروز از دوستان و حتی مدرسان بسیار موفق ما بشمار می‌آیند.
مزیت‌ها و تفاوت‌های کمپ‌های فشرده، نسبت به دوره‌های ترمیک یا عادی در کجاست؟

عمده تفاوت کمپ‌های فشرده با دوره‌های آموزشی ترمیک یا معمولی در مدت زمان ارائه آن است در اینجا باید اشاره کنم به استانداردهای بین المللی آموزش در موسسات بزرگ IT مانند Global Knowledge یا Knowledge Village ، که ارائه آموزش IT در آنها و تقریباً سرتاسر دنیا به صورت فشرده یا Bootcamp میباشد، و علت آن این است که مباحث و سرفصل های IT در عین گستردگی، بسیار پیوسته می باشند و آموزش و ارائه آنها می بایست بصورت پیوسته و متوالی انجام گیرد، تا تاثیر گذاری آن مطلوب‌تر واقع گردد.

در دوره‌های آموزشی فشرده، هم در زمان صرفه‌جویی می‌شود و هم اینکه کیفیت فراگیری مطالب افزون‌تر می‌شود. در دوره‌های آموزشی ترمیک که درواقع بومی شده ایران است، به دلیل فاصله بین جلسات و فرار بودن مطالب، این پیوستگی کمتر می شود و متعاقباً فراگیری مطالب با دشواری بیشتری همراه خواهد شد. بعنوان مثال یک دوره آموزشی CCNA با مدت زمان ۶۰ ساعت در حالت ترمیک طی ۱۵ الی ۲۰ جلسه و مدت زمان ۳ تا چهارماهه برگزار میگردد  اما در حالت بوت کمپ این دوره نهایتا در ۶ روز متوالی برگزار و خاتمه می‌یابد.

یادآور می‌شوم که در کمپ‌های فشرده آموزشی، سرفصل‌ها، همان سرفصل‌های دوره‌های آموزشی معمولی است، با همان لابراتورها و اساتیدی که در طول سال در مجموعه کندو تدریس می‌کنند، و حتی مدت زمان آموزش هم تغییری نمی‌یابد و فقط در یک بازه زمانی مشخص و فشرده، به صورت روتین این کار انجام می‌گیرد.
شرکت در این دوره‌های آموزشی را برای چه افرادی مفیدتر می‌دانید؟

بازار هدف این دوره‌های آموزشی، اشخاصی هستند که در طول سال، نمی‌توانند در کلاس‌های عادی حضور داشته باشند. حضور در این دوره‌های آموزشی، برای افرادی که ساکن شهرستان‌ها هستند و به جهت بعد مسافت از شهر تهران نمی‌توانند در طول سال در این دوره‌ها شرکت کنند و یا اینکه ساکن تهرانند و مشغله کاری در زمان های عادی و طول سال، اجازه حضور آن ها را نمی‌دهد، بسیار مفید و حائز اهمیت خواهد بود.
چرا باید به کمپ‌های نوروزی به عنوان یک فرصت طلایی نگاه شود؟

اینکه کمپ‌های فشرده آموزشی "فرصت طلایی" را در اختیار علاقمندان به فراگیری IT قرار می دهد، از چند منظر می تواند مورد توجه باشد.

اول، از آنجایی که تهران شهر نسبتاً گرانی است و شرکت در دوره‌های ترمیک عادی، به علت طولانی بودن آن ها، هزینه های زیادی را تحمیل دانشجویان میکند. بعضاً شاهد آن هستیم که افراد، از خارج از تهران، قصدگذراندن این دوره‌ها را دارند، اما به همین علت محدود می شوند، اما در ایام عید با توجه به شرایط نوروزی و اقامتی شهر تهران و آفرهای تخفیفی قابل ملاحظه ای که هتل ها ، پانسیون ها و میهمان سراهای تهران ارائه می‌دهند،  علاقمندان می‌توانند با اقامتی ارزان قیمت، در این دوره‌ها حاضر گردند. برای مثال یک دوره CCNA که در حالت عادی ۳ ماه زمان می برد در این ایام با ۶ روز اقامت در تهران قابل انجام خواهد بود.

مزیت بعدی، خلوتی شهر تهران، نداشتن ترافیک و عدم آلودگی هوا در این ایام است که در روزهای عادی سال، معضلی لاینحل می باشد. استقرار موقعیت جغرافیایی آموزشگاه کندو طوری است که تردد با تمام وسایل نقلیه عمومی، مانند اتوبوس و مترو به راحتی امکان پذیر است، و مضاف بر اینکه با خوروی شخصی نیز در این ایام، به سهولت قابل دسترسی است. و متعاقباً برای رسیدن به محل برگزاری کلاس ها زمان کمتری از دست می‌رود و قطعاً بازدهی و راندمان آموزش افزایش می‌یابد.

یکی دیگر از مزیت‌ها، این است که این دوره‌ها در ایام تعطیلات برگزار می‌شود و افراد با دغدغه‌های ذهنی و شغلی کمتری مواجه خواهند بود و با فراغ بال بیشتری می‌توانند به فراگیری و آموزش بپردازند.

از آنجایی که این ایده و طرح در سال ۸۹ شکل گرفته و در نوروز سال ۹۰ اجرایی شده، با استمداد از تجربیات متوالی این ۷ سال، نوروز ۹۶ با پختگی بیشتری این کمپ‌ها برگزار می شود.

یادآور می‌شوم که، آموزشگاه کندو منحصراً اولین موسسه آموزشی بود که این سبک آموزش را ابداع و طراحی کرد و به صورت فرصتی طلایی و استثنایی در اختیار عموم علاقمندان قرار داده است.

امسال، این دوره‌ها طوری برنامه ریزی شده که در دو نیمه‌ی هفته اول و دوم تعطیلات، ارائه شود، تا عزیزانی که می‌خواهند، قسمتی از تعطیلات را در کنار خانواده سپری کنند و یا آن را به مسافرت اختصاص دهند، به سهولت بتوانند در کنار آموزش از تعطیلات نیز بهره کافی را ببرند.

مهم‌تر از همه مواردی که در بالا اشاره کردم، باید بگویم؛ مهارت و آموزش هایی که در این دوره‌ها ارائه می‌شود، بسیار کاربردی و به بازار کار نزدیک است و درواقع فرد با گذراندن دوره‌های آموزشی IT، سیسکو و مایکروسافت، و به محض یادگیری، می‌تواند سازمانی را در حد شرکت های کوچک و متوسط و حتی با مطالعه بیشتر، شبکه‌ی شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ را راهبری کند. این دوره‌ها فوق العاده به نیاز بازار کار نزدیک است. بخاطر همین ما از آن بعنوان فرصت طلایی یاد می‌کنیم.

این کمپ‌های آموزشی این فرصت را در اختیار دانشجویان و علاقمندان به فراگیری IT قرار می دهد تا بعد از پایان ایام نوروز، با یک رزومه خوب و یک مدرک معتبر، وارد بازار رو به رشد IT گردند.

در مجموعه کندو، هر روزه شاهد آن هستیم که شرکت هایی، در سطح کلان ISPها و شرکت های دارای مجوز FCP و همچنین اپراتورهای مخابراتی، آگهی‌های خود را برای جذب نیروهای مورد نیاز خود در این حیطه، به آموزشگاه ارائه می دهند و از موسسه کندو استمداد می جویند.

 این دوره‌ها قطعاً فرصت‌های شغلی مناسبی را، در اختیار عزیزان قرار خواهد گذاشت، فقط کمی همت می‌خواهد و نهایتاً سربلندی در گذراندن این دوره‌های آموزشی.
مهندس وکیلی از چگونگی برگزاری این کمپ‌ها در نوروز 96 بگویید.

مطابق سنوات پیشین، امسال نیز از سوم تا پانزدهم فروردین ماه، ۱۸ دوره آموزشی را برای این کمپ‌ها تدارک دیده‌ایم که باتوجه به محتوای دوره‌های آموزش، در بازه‌های زمانی ۳، ۵، ۶ و نهایتاً ۱۲ روزه برگزار خواهد شد.
 این دوره‌ها کاملاً علمی و کاربردی و با تجهیزات کامل و واقعی برگزار می شوند.

همچنین امسال نیز، برای داشتن ایامی شاد و جذاب‌تر و برای اینکه میزبان بهتری برای عزیزان باشیم تا خاطره خوشی از کندو داشته باشند، از بین دانشجویان کمپ‌های نوروزی، به قید قرعه، هدایایی شامل مسافرت کیش، تبلت و بورسیه‌های تحصیلی یک میلیون تومانی و هدایای نفیس دیگر تقدیم عزیزان می‌شود.

محل برگزاری این کمپ‌ها، در شعبه میرعماد، ساختمان مرکزی سایبرکالج است، که پیش‌بینی شده با توجه به استقبال بیش از ظرفیت، از ساختمان شعبه میدان انقلاب نیز استفاده گردد.

کمپ‌های نوروزی همه روزه به همراه پذیرایی نهار خواهد بود و همچنین کافی شاپ و آلاچیق مجموعه در اختیار عزیزان قرار خواهد داشت تا از فضای زیبا و دلنشین آن و هوای دلپذیر بهاری استفاده و لذت کافی را برده باشند.
در انتها اگر صحبتی دارید بفرمایید.

با توجه به محدودیت ظرفیت این دوره‌ها و استقبال علاقمندان، پیشنهاد می‌کنم برای ثبت نام در این کمپ‌ها، متقاضیان سریعتر برنامه ریزی و اقدام نمایند تا علاوه بر اینکه از ثبت نام جا نمانند، گزینه های مطلوب تری را، مطابق برنامه خود، برای انتخاب داشته باشند. و همچنین از 10% تخفیف ثبت نام دوره‌ها و 5% تخفیف ثبت نام در آزمون های بین المللی سیسکو و مایکروسافت تا پایان اسفند ماه بهره مند گردند.

 موسسه آموزشی کندو، در حال حاضر تنها برگزارکننده آزمون های بین المللی مایکروسافت و سیسکو در ایران است.

متقاضیان می توانند برای مشاوره و ثبت نام با شماره ۴۳۸۱۲ از تهران و شماره ۶۶۱۷۶۵۱۷ از شهرستان ها تماس حاصل فرمایند و یا برای اطلاعات بیشتر به وبسایت www.cando1.com یا کانال تلگرام www.t.me/CanDo_ac مراجعه نمایند. برقرار و پیروز باشد.

کندو


مهندس شهرام (عبدالرضا) محبی متولد 22 مرداد 1354 ، مدرس ارشد دوره های مایکروسافت و شبکه در موسسه آموزشی کندو و دانش آموخته رشته ریاضی در دانشگاه صنعتی شریف.گفتگویی داریم با ایشان که نظر خوانندگان و مخاطبین عزیز را بدان جلب مینماییم.

استاد به عنوان اولین سوال باید بپرسم چه شد که از ریاضی به کامپیوتر و شبکه روی آوردید؟

واقعیت این است که بنده ابتدا از کامپیوتر تغییر رشته دادم و به ریاضی آمدم، ریاضی از علایق همیشگی من بوده است اما به دلایلی که قسمتی از آن مربوط به کار و درآمد بود، دوباره به تحصیل درکامپیوتر ترغیب شدم و مجددا این رشته را ادامه دادم. شروع کار بنده در این حوزه به به اواخر دهه ی 70 بازمی گردد، در سال 79 مسولیت شبکه کامپیوتری روزنامه آفتاب یزد را در اختیار داشتم، از آنجا بود که کارشبکه را در حیطه مطبوعات آغاز کردم و چند سالی مدیرفنی روزنامه آفتاب یزد بودم و در روزنامه های سلام و جام جم نیز فعالیت داشتم.

مهندس محبی چرا تدریس را انتخاب کردید؟

باید بگویم از روی علاقه، درس دادن از گذشته همیشه برایم جذابیت داشته و لذت بخش بوده است، سال چهارم دبیرستان بودم که معلم تمرین ریاضیات سال اولی ها شدم یعنی در کنار تحصیل در مدرسه تدریس هم می کردم، همچنین در دوران دانشجویی در دبیرستان درس میدادم، کلاسهای فوق برنامه برگزار میکردم و به دانش آموزان المپیادی کمک میکردم تا برای شرکت در المپیاد آماده شوند.

وارد کار در حیطه مطبوعات که شدم طبعاً از حوزه آموزش فاصله کردم، مدتی با موسسه قرض الحسنه شاهد وابسته به بنیاد شهید انقلاب اسلامی همکاری کردم که این همکاری تا امروز به انحای مختلف ادامه دارد، حدوداً تا سال 86 مدیر آی تی این موسسه بودم بعد از آن دوباره تصمیم به تدریس گرفتم.

استاد چطور شد که با آموزشگاه مهندسی کندو آشنا شدید و شروع به همکاری کردید؟

از گذشته مدیر کندو را می شناختم، ایشان از اولین کسانی بودند که با تاسیس آموزشگاه به صورت آکادمیک به آموزش شبکه در ایران پرداختند، به دعوت مدیر آموزش آموزشگاه در روزهای پنج شنبه و جمعه شروع به تدریس نمودم اولین دوره ای که درس دادم  Mcse2003 بود. قبل از آن به صورت پراکنده تدریس در دوره های مختلف مایکروسافت را در آموزشگاه های دیگر تجربه کرده بودم. از سال 1386 تا امروز در این مجموعه در حال تدریس می باشم.

افق های صنعت آی تی کشور را روشن می بینید؟

هرکس فراخور جایگاه خود باید به تحلیل آینده آی تی بپردازد، بنده به عنوان یک مدرس باید بگویم از نظر کمی در این صنعت رشد قابل توجهی داشته ایم اما رشد کیفی صنعت آی تی ما متناسب نبوده است، شاید یکی از دلایل آن جدی نگرفتن دوره های آموزشی توسط دانشجویان این رشته باشد، در مقام مقایسه، این عدم تلاش در دانشجویان امروز، نسبت به دوره های قبل تر محسوس می باشد، به نظر من و همکارانم از انرژی و همت دانشجویان تا حدودی کاسته شده است. چیست و چرایی آن نیاز به بحث کارشناسی دارد که در این مقال نمی گنجد.

از دانشجویان عزیز می خواهم که برای آموزش و تحصیلشان هدف گذاری نمایند و برنامه مدون داشته باشند. برای داشتن جایگاه مناسب درفردای این رشته امروز باید تلاش کنند و از فرصتی که در اختیار دارند استفاده مطلوب تری نمایند، بعضی اوقات دانشی که در چند دوره آموزشی فراگرفته می شود از چند سال تحصیل در دانشگاه مفیدتر می باشد وکارآیی بیشتری دارد.

یکی از مشکلات ما پس از توافق هسته ای (برجام) که آن را حاصل عقلانیت دولت کنونی و مهارت دکتر ظریف می دانم می تواند نداشتن متخصص و نیروی انسانی ماهر در فیلدهای مختلف از جمله آی تی و خاصه نتورک باشد، چنانچه با ورود هرچه بیشتر شرکتهای بین المللی به ایران و شروع فعالیتشان خواهیم دید که با کمبود کارشناسان خبره و متخصص روبرو هستیم، بنده شخصاً دیده ام که شرکتی در زمینه IT نیازمند متخصص بوده است و با آنکه از برخی از خواسته ها و نیازهایش نیز عدول کرده بیش از شش ماه زمان برده است تا کارشناس مورد نظر را بیاید.

صفحه اینستاگرام کندو
کانال تلگرام کندو

درواقع امروز می بینیم که اقبال برای ورود دانش آموختگان به بازار کار وجود دارد، اما بخاطر عدم جدیت و تلاش دانشجویان در زمان تدریس و عمق کم داشته و دانسته هایشان، نمی توانند به راحتی جذب این بازار گردند، به زبان ساده بگویم، کاربلدهایمان در حوزه آی تی، به نسبت کمتر از کار موجود می باشند.

شما از اساتید قدیمی کندو هستید نقاط قوت آموزشگاه مهندسی کندو را در کجا می بینید؟

اولین چیزی که در بدو ورود به آموزشگاه کندو نظر شما را جلب میکند، ساختمان آن است که کاملاً حال و هوای یک کالج و فضای آموزش را تداعی میکند، تجهیزات مجموعه بسیار مطلوب می باشد، توانسته است مدرسین بسیار خوبی را جذب نماید، بسیاری از همکاران من که در حال حاضر در این آموزشگاه تدریس میکنند، در فیلد کاری خود جزء بهترین های ایران محسوب می شوند ، کادر آموزشی و پرسنل فنی خوب و مدیریت مهندس جواد وکیلی از پارامترهای موفقیت کندو می باشد، کیفیت تبلیغات و ارتباط صمیمانه با دانشجویان نیز از عوامل موفقیت کندو است. به جرأت می توان گفت که آموزشگاه مهندسی کندو و مجموعه سایبرکالج از بهترین های ایران می باشد.

استاد، با دانشجویان که صحبت می کنیم اکثر مواقع این سوأل را دارند، که چه دوره هایی را بگذرانیم تا زودتر جذب بازار کار شویم، شما به عنوان یک از مدرسین قدیمی و با تجربه ، چه پیشنهاد مشخصی برای این عزیزان دارید؟

‍ در این فیلد کاری یک سری ملزومات وجود دارد، فرقی نمی کند شما در چه فیلدی می خواهید به صورت تخصصی وارد شوید. الزامات این فیلد کاری network+ است که بیسی از مایکروسافت و  بیسی از سیسکومی باشد. برای مثال بیس مایکروسافت باید در بیس mcsa یا mcse فراهم گردد. در رابطه با سیسکو هم باید بگویم ، سیسکو یک هرم آموزشی دارد، طبیعتاً این هرم آموزشی قواعدی دارد که آن ها را نیزباید جزء ملزومات بدانیم.

گذراندن این دوره ها ممکن است حدود یک تا دو سال به طول انجامد، یعنی شما فقط برای اینکه این ملزومات رو فراهم آورید، باید حدود یکسال ونیم تا دوسال وقت بگذارید. بعد از گذراندن دوره های پایه میتوانید دوره هایی را بگذرانید که درحال حاضر بازار کار خوبی دارند مانند virtualization مجازی سازی، بحث storage  و مجازی سازی همیشه بازار کار خوبی داشته است. می توانید وارد فیلد مجازی سازی شوید ویا دوره های storage و سرور و را بخوانید. بعد از آن دانش آموختگان میتوانند متوقع بازگشت پول و سرمایه گذاری خود باشند.

دوره هایی مثل security نیزهمیشه جذاب بود است، درنتوورک می توان وارد security شد. ویا می توان رفت به سمت اپلیکیشنای مایکروسافت.

اگر دانشجویان بخواهند در یک زمینه، تخصص پیدا نمایند، باید حداقل دو یا سه سال زمان بگذارند. این دو یا سه سال در قیاس با چهار پنج سالی که در دانشگاه سپری میشود، زمان زیادی محسوب نمی گردد.

مهندس شما ورزش میکنید؟

الان نه، اما درگذشته فوتبال بازی میکردم ، الان کم و بیش فوتبال را دنبال میکنم.

قرمز یا آبی؟

البته پرسپولیس

غیر از تدریس فعالیت دیگری در زمینه سایبری دارید؟

کارهای شبکه موسسه قرض الحسنه شاهد، وابسته به بنیاد شهید را انجام میدهم، پروژه های مقطعی ومشاوره ای هم دارم.

مهندس محبی، در زمان تحصیل بیشتر مطالعه می کردید یا الان ؟

مطالعه ام در زمان تحصیل خیلی بیشتر بود.الان فقط در یک زمینه خاص مطالعه می کنم وآن حوزه کاری خودم است، مثل مواقعی که یک product جدید می آید و یا یک ورژن جدیدی از اپلیکیشنی که باید با آن به روز شوم .

معمولا به ازای هر ده ساعت کار، 3 ساعت مطالعه دارم .

باید بگویم، قبلا بیشتر مطالعه غیر تخصصی، مثل فلسفه و ...داشتم.

به نظر شما در IT دانش اولی تر است و یا مسوولیت پذیری؟

هر دو به یک اندازه اهمیت دارد، دانش و شخصیت انجام کار، لازم و ملزوم یکدیگرند.

شما از اساتید مایکروسافتی هستید نظرتان در مورد سیسکو چیست؟

من همیشه سر کلاسهایم میگویم، اگر کسی بخواهد در حوزه نتوورک کار کند، باید سیسکو رو تا حدودی بلد باشد کما اینکه مایکروسافت رو هم باید بداند.

سیسکو از نگاه منِ مدرس بیشتر از اینکه ابزارهایش قابل توجه باشد، دوره های آموزش آن مهم است. سیسکو دوره های آموزشی مرتب و منظمی دارد که به دوره های دانشگاهی و آکادمیک خیلی نزدیک می باشد. در دوره های آموزشی مایکروسافت، نتوورک را به دانشجوها آموزش نمیدهیم، در واقع نتوورک را بصورت حداقلی در کنار مهارت استفاده از productهای مایکروسافت به دانشجوها منتقل می کنیم. در مایکروسافت، دقت ما روی اپلیکیشن یا سیستم عامل می باشد که در کنار آن تا آنجایی که لازم باشد، نتوورک آموزش داده می شود.

اما در سیسکو برعکس عمل می شود. در سیسکو نتوورک تدریس می شود، ضمن اینکه شما کار با ابزارهای سیسکو را هم یاد می گیرید.

مهندس محبی چند فرزند دارید؟ در آینده فرزندانتان را تشویق می کنید دررشته آی تی تحصیل نمایند ؟

دو دختر دارم، آنیتا12 و ژینا 7 سال دارند، باید بگویم تحصیل و فعالیت در زمینه آی تی برای معاش خوب و مناسب است و بهتر نیز خواهد شد، فرقی هم نمی کند در ایران یا خارج از آن، زیرا درآمدش کفاف زندگی را می دهد، اما دوست دارم دخترهایم در زمینه هنر و موسیقی فعالیت کنند، دختر بزرگم از 3 سالگی پیانو می نوازد و دخترکوچکترم را هم تشویق به اینکار می کنم. وسعت بازار کار هنر به اندازه IT نیست، اما کاش می شد از هنر، درآمدزایی مناسبی داشت و با آن زندگی کرد.

رابطه جالبی بین نخبگان ریاضی و آی تی با موسیقی وجود دارد، این علاقه از کجا ناشی می شود؟

این درذات و فطرت آدمی نهفته است.

موسیقی ذهن مهندسی می خواهد. فکر می کنم خیلی از کسانی که در گذشته ریاضی دان بوده اند موسیقی دان نیزبوده اند وبالعکس.

شما از اساتید قدیمی و عضو هیئت علمی مجموعه آموزشگاه مهندسی کندو هستید، از نظر شما یک مدرس خوب چه ویژگیهایی را باید داشته باشد؟

اشراف کامل و صددرصدی به موضوع درس بسیار اهمیت دارد، تسلط به سیلابس ها ورعایت ترتیب آنها مهم است، همچنین فن بیان و گفتار از ویژگیهای مدرسین خوب می باشد و قبل از همه ی اینها شخصیت مدرس است که متمایز می کند یک معلم خوب را از دیگران.

حستان را پس از شنیدن این کلمات، کوتاه بفرمایید:

سیسکو: شبکه ، زیر ساخت تبادل اطلاعات

مایکروسافت: غول نرم افزاری و بدون رقیب دنیای IT

پرسپولیس:سرور استقلال، سلطان علی پروین

چای سبز :می گویند مفید است اما من اهلش نیستم

مارک زاکربرگ:فیسبوک

زاکربرگ را از نخبگان و نوابغ آی تی میدانید ؟

خیر، بنظر من امثال ایشان بیزنس من های موفقی هستند، نخبه های آی تی در پژوهشکده ها و دانشگاه ها حضور دارند آنها هستند که بی ادعا مرزهای دانش را جلو می برند.

با سپاس و درود از جنابعالی، بابت وقتی که دراختیار ما گذاشتید.

صفحه اینستاگرام کندو
کانال تلگرام کندو

آموزشگاه کندو برگزارکننده دوره های بازار کار IT دوره های آموزش شبکه های کامپیوتری امنیت شبکه سیسکو مایکروسافت لینوکس میکروتیک برنامه نویسی تست نفوذ و هک Network+ Cisco CCNA CCNP CCIE Voip Wireless Microsoft MCSE MCSA TMG Exchange SQL Linux Mikrotik

کندو

پیرو اطلاعیه های قبلی ، اولین مرحلهء قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی کندو

، مربوط به کمپین چهارشنبه های تبلتی روز چهارشنبه مورخ 24 شهریورماه با حضور مدیران آموزشگاه برگزار شد و آقای masoud.stf برندهء خوش شانس یک دستگاه تبلت گردیدند.
ضمن تبریک خدمت این دوست عزیز کندویی و تشکر از کلیهء شرکت کنندگان در این کمپین به استحضار میرساند طرح مذکور به مدت دو هفتهء دیگر نیز ادامه خواهد داشت.

آموزشگاه کندو برگزارکننده دوره های بازار کار IT دوره های آموزش شبکه های کامپیوتری امنیت شبکه سیسکو مایکروسافت لینوکس میکروتیک برنامه نویسی تست نفوذ و هک Network+ Cisco CCNA CCNP CCIE Voip Wireless Microsoft MCSE MCSA TMG Exchange SQL Linux Mikrotik

کندو

چهارمین کنفرانس مدیریت راهبردی کسب و کار همزمان با "معرفی چهره های ماندگارمدیریت کسب و کار ایران" توسط بنیان توسعه و پژوهش چهره های ماندگار

روز یکشنبه 29 فروردین ماه در محل مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار گردید. کنفرانس مذکور به دنبال تجربه ارزشمند برگزاری دور مقدماتی اول تا سوم ، با محوریت پرورش رهبران کسب و کار و رسالت توسعه مدیریت نوین ایرانی و برگرفته از اصول کاربردی دوره های DBA، MBA و با حضور صاحب نظران و اساتید بنام دانشگاهی برگزار گردید.

در این کنفرانس از مدیرعامل موسسه آموزشی کندو، مهندس وکیلی، با اهدای "نشان چهره های ماندگار مدیریت کسب و کار کشور" تقدیر شد.

آموزشگاه کندو برگزارکننده دوره های بازار کار IT دوره های آموزش شبکه های کامپیوتری امنیت شبکه سیسکو مایکروسافت لینوکس میکروتیک برنامه نویسی تست نفوذ و هک Network+ Cisco CCNA CCNP CCIE Voip Wireless Microsoft MCSE MCSA TMG Exchange SQL Linux Mikrotik

کندو

در مراسم هفتمین دوره جشنواره ستاره های فناوری ایران که روز شنبه پانزده اسفند ماه 94 در مرکز همایش های کتابخانه ملی برگزار شد، آموزشگاه کندو موفق به دریافت هفتمین ستاره ی فناوری بعنوان برترین آموزشگاه IT کشور گردید.

جشنواره ستاره های فناوری ایران بزرگترین رویداد در حوزه آی تی کشور میباشد که هرساله با انجام نظرسنجی و بررسی مدارک و سوابق شرکتهای فعال در حوزه ی آی تی به برترین ها در زمینه های مختلف نشان ویژه ای را اهدا مینماید که امسال نیز نشان زرین ستاره فناوری ایران در زمینه آموزش توسط ریاست سازمان فناوری اطلاعات ایران، جناب آقای مهندس جهانگرد، به آموزشگاه مهندسی کندو اهدا گردید.

لازم به ذکر است تیم مدیریت کندو با کسب چهارمین ستاره در بین موسسات آموزشی از حیث دریافت این جایزه رکورد دار محسوب می گردد.

 
کمپهای نوروزی کندو

بر اساس روال سالهای گذشته و با توجه به استقبال علاقه مندان دوره های آموزش IT ، شبکه ، امنیت شبکه و ... از کمپ های نوروزی سالهای گذشته امسال نیز آموزشگاه کندو کمپ های ویژه ای در تعطیلات نوروز 95 برگزار خواهد نمود.

این کمپ های فشره در دو بازه زمانی نیمه اول و نیمه دوم تعطیلات نوروز برنامه ریزی شده است تا علاقه مندان بتوانند با انتخاب یکی از این دو بازه زمانی برای گذراندن دوره مورد نظر خود از نیمه دیگر تعطیلات جهت استفاده از تعطیلات نوروز برای استراحت یا سفر برنامه ریزی نمایند.

این کمپ ها بهترین فرصت برای علاقه مندانی است که در طول سال به جهت محدودیت زمانی و مکانی امکان گذراندن دوره مورد نیاز را ندارند.
۱۰٪ تخفیف فقط تا ۲۵اسفندماه

همچنین علاقه مندانی که زودتر اقدام به ثبت نام نمایند می توانند از ۱۰درصد تخفیف استفاده نمایند.

آموزشگاه کندو برگزارکننده دوره های بازار کار IT دوره های آموزش شبکه های کامپیوتری امنیت شبکه سیسکو مایکروسافت لینوکس میکروتیک برنامه نویسی تست نفوذ و هک Network+ Cisco CCNA CCNP CCIE Voip Wireless Microsoft MCSE MCSA TMG Exchange SQL Linux Mikrotik

کندو

باستحضار دانشجویان محترم میرساند ، با تلاش مستمر کلیهء همکاران گرامی

مجموعهء کندو موفق به دریافت پروانه تاسیس از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کل کشور گردید .

ضمن عرض تبریک این موفقیت خدمت تک تک اعضای خانوادهء بزرگ کندو ، امیدواریم به پشتوانهء اعتماد و حمایت شما دانشجویان عزیز همچون گذشته در راستای کسب موفقیت های بزرگتر ، هر روز درخشان تر از گذشته عمل کرده و در کنار شما عزیزان به رفیع ترین جایگاههای علمی و آموزشی کشور دست یابیم.

 

آموزشگاه کندو برگزارکننده دوره های بازار کار IT دوره های آموزش شبکه های کامپیوتری امنیت شبکه سیسکو مایکروسافت لینوکس میکروتیک برنامه نویسی تست نفوذ و هک Network+ Cisco CCNA CCNP CCIE Voip Wireless Microsoft MCSE MCSA TMG Exchange SQL Linux Mikrotik

کندو

به دنبال برگزاری با کیفیت دوره تخصصی ETOM برای مدیران مخابرات استان تهران

، اداره آموزش مخابرات استان تهران ، به سبب برگزاری با کیفت دوره مورد نظر و جلب رضایت مدیران مخابرات استان تهران با اهدا لوح ویژه ای از آموزشگاه کندو تقدیر نمود.

آموزشگاه کندو برگزارکننده دوره های بازار کار IT دوره های آموزش شبکه های کامپیوتری امنیت شبکه سیسکو مایکروسافت لینوکس میکروتیک برنامه نویسی تست نفوذ و هک Network+ Cisco CCNA CCNP CCIE Voip Wireless Microsoft MCSE MCSA TMG Exchange SQL Linux Mikrotik

کندو

بدینوسیله به استحضار کلیه دانشجویان و علاقمندان محترم می رساند آموزشگاه کندو در راستای ارج نهادن به علم و دانش و احترام گذاشتن به دانشجویان قدیمی تخفیف های پلکانی را با فرمول جدید اعمال خواهد نمود:

دوره دوم .................... 4 درصد
دوره سوم .................. 6 درصد
دوره چهارم ................ 8 درصد
دوره پنجم ................ 10 درصد
دوره ششم .............. 12 درصد
دوره هفتم ................ 14 درصد
و الی آخر ...

آموزشگاه کندو برگزارکننده دوره های بازار کار IT دوره های آموزش شبکه های کامپیوتری امنیت شبکه سیسکو مایکروسافت لینوکس میکروتیک برنامه نویسی تست نفوذ و هک Network+ Cisco CCNA CCNP CCIE Voip Wireless Microsoft MCSE MCSA TMG Exchange SQL Linux Mikrotik

کندو

اسامی برندگان قرعه کشی غیرحضوری سمینار امنیت اطلاعات در مجموعه نفت محمود آباد (اسفند 93)

در سومین کنفرانس "امنیت اطلاعات در صنعت نفت" که در اسفند ماه سال 93 در محل مجموعه نفت محمودآباد برگزار گردید موسسه آموزشی کندو بعنوان حامی ویژه ی این کنفرانس شرکت نمود.
بدین منظور پس از انجام دو مرحله قرعه کشی حضوری، اسامی چهار نفر از شرکت کنندگانی که در قرعه کشی غیرحضوری شرکت نموده بودند به قید قرعه و به شرح زیر اعلام می گردد:

محمد سعید سلطانی نیا قاسم رادمنش لیلا سرابی مرتضی ارجمند

نظرات دانشجویان درباره کندو

تماس با کندو

آموزشگاه کندو

برگزارکننده دوره های آموزش شبکه سیسکو مایکروسافت

MCSE Cisco CCNA CCNP CCIE Voip VMware Linux Mikrotik

 

تماس از تهران:  021 43810 

تماس از شهرستانها:   021 66176517 

آدرس: تهران خ مطهری خ میرعماد کوچه جنتی(۱۳) پلاک 30

 

 کانال تلگرام کندو

صفحه اینستاگرام کندو 

نقشه دسترسی به کندو

کندو در اینستاگرام

Please publish modules in offcanvas position.