تماس با ما

تماس با ما

تلفن تماس از تهران: 43810-021

تلفن تماس از شهرستانها: 66176517-021

 

تلفن مستقیم واحد آموزش عمومی: 43812-021

تلفن مستقیم واحد آموزش سازمانی: 43813-021

تلفن مستقیم دپارتمان اجرای پروژه ها: 43818-021

 

فکس تهران: 43810900-021

فکس شهرستان: 66176517-021 داخلی 900

 

 

نام شعبهمجتمع سایبرکالج آموزشگاه کندو

آدرس شعبه: تهران ، خیابان مطهری ، خ میرعماد ، کوچه جنتی (13) ، پلاک 30

نزدیکترین ایستگاه مترو: ایستگاه متروی شهید بهشتی

 

 

 

 

 

 

ارتباط با مشاوران آموزشی: ( Call Center )

جهت دریافت مشاوره رایگان و در میان گذاشتن سوالات خود در رابطه با دوره های سیسکو مایکروسافت و ... با کارشناسان متخصص ما در آموزشگاه کندو با شماره 43810 -۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

از طریق ارتباط با کال سنتر فوق و تماس با شماره فوق با راهنمایی گویا و منوهای موجود می توانید با کارشناس متخصص مورد نظرتان (آموزش عمومی ، سازمانی ، مالی و مدیریت) ارتباط برقرار نمایید.

کارشناسانی که در این مرکز حضور دارند متخصصان و اساتید این دوره های آموزشی بوده و از ساعت ۸:۳۰ تا ۲۰:۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات مخاطبان عزیز و ارایه مشاوره تخصصی رایگان در زمینه دوره های آموزشی مورد نیاز شما هستند.

در صورت تماس با شماره کال سنتر 43810-۰۲۱ تماس شما به اولین متخصص در دسترس و آزاد جهت پاسخگویی وصل خواهد شد و در صورت مشغول بودن تمام مشاوران تماس شما در صف پاسخگویی قرار خواهد گرفت تا در اولین فرصت به اولین کارشناس آزاد وصل شود.

تیم مدیریتی آموزشگاه کندو :

  • رئیس هیات مدیره: 
مهندس ناصر وکیلی  n.vakili@Cando1.com تلفن: 43814
  • مدیرعامل: 
مهندس جواد وکیلی j.vakili@Cando1.com تلفن مستقیم: 43810100
  • معاونت آموزش:
مهندس محسن باقرلو m.bagherloo@Cando1.com تلفن مستقیم: 43816
  • معاونت فنی و مهندسی:
مهندس ابراهیم وکیلی e.vakili@Cando1.com تلفن مستقیم: 43818
  • معاونت پشتیبانی:

مهندس محمدتقی محمدی پور m.mohamadipour@Cando1.com

تلفن مستقیم: 43810110
نام:
ایمیل:
شماره تماس:
یادداشت:
*کد امنیتی:   تازه سازی
 


نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل