رزرو و پیش ثبت نام امتحانات بین المللی مایکروسافت و سیسکو

رزرو و پیش ثبت نام امتحانات بین المللی مایکروسافت و سیسکو

توافقات صورت گرفته بین ایران و کشورهای ۱+۵ ، اجرای برجام ، رفع تحریم ها و امید به گشایش های اقتصادی و تجاری در ماه های اخیر ، ما را در آموزشگاه مهندسی کندو بر آن داشت که در جهت رفع تحریم ملیت ایرانی برای شرکت در امتحانات و آزمون های مایکروسافت و سیسکو گامی موثر برداشته و مذاکراتی با VUE شرکت برگزارکننده آزمونهای بین المللی مایکروسافت و سیسکو انجام دهیم.

به همین منظور مکاتباتی با دپارتمان اعطای نمایندگی Test Center شرکت VUE انجام پذیرفت که با عکس العمل و پاسخ بسیار خوبی از طرف مدیران این شرکت روبرو شد. مدیران شرکت VUE با ابراز خشنودی از توافقات صورت گرفته با توجه به بازار بسیار مناسب صنعت IT در ایران ابراز امیدواری نمودند که با آغاز گام عملی رفع تحریم ها به زودی امکان برگزاری مستقیم این آزمون ها در ایران از طریق موسسات معتبری همچون آموزشگاه کندو (برنده عنوان برترین آموزشگاه IT کشور) فراهم گردد.

علاقه مندان به شرکت در آزمونهای بین المللی می توانند جهت رزرو و پیش ثبت نام و قرار گرفتن در اولویت، فرم ذیل را پر نموده و ارسال نمایند.

مشخصات
* نام و نام خانوادگی (فارسی) :     بین نام و نام خانوادگی فاصله گذاشته شود
* موبایل :     قالب صحیح: *******۰۹
* ایمیل :    
نام دوره یا آزمون مورد درخواست :    
*
نحوه آشنایی با کندو
لطفاً با کمی تأمل صحیح ترین گزینه را انتخاب کنید. می توانید بیش از یک گزینه را انتخاب نمایید.
:
به خاطر نمی آورم     معرفی یا توصیه دوستان و آشنایان     جستجو در گوگل     از دانشجویان سابق کندو یا سایبرتک هستم     نمایشگاه الکامپ     پیامک SMS     ایمیل     مطبوعات و نشریات     تلگرام (کانال یا گروه کندو در تلگرام)     اینیستاگرام، فیسبوک یا توئیتر     سمینارها و همایش ها     مصاحبه مدیرعامل و آگهی های تلویزیونی     لینک کندو در سایت های دیگر (اخبار، آگهی اینترنتی، مقالات و فروم ها)     سایت کندو     بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر     معرفی از طرف شرکت یا سازمان