مشارکت در طرح دوره های رایگان

مشارکت در طرح دوره های رایگان

طرح "دوره های رایگان" برای علاقه مندانی که تمایل دارند جهت استفاده رایگان از دوره های شبکه و امنیت شبکه (سیسکو، میکروسافت، لینوکس و ...) با آموزشگاه کندو همکاری نمایند.

به گزارش واحد روابط عمومی آموزشگاه کندو:

هدف از این طرح ایجاد امکان اشتغال پاره وقت برای علاقه مندانی است که مایلند به صورت تهاتری در قبال همکاری با کندو امکان حضور رایگان در دوره مورد علاقه خود را کسب نمایند.

در این طرح، فعالیتهایی که داوطلب، جهت همکاری با کندو می تواند انجام دهد با توجه به توانایی، تخصص، مهارت و علاقه داوطلب (بر اساس رزومه یا اطلاعاتی که از طریق فرم زیر ارسال می گردد) تعیین می شود. این فعالیتها در قالب مراحل و وظایف کاری مشخص به صورت سناریوی مدون برنامه ریزی شده و با استفاده از پارامترهای کمی و کیفی قابل سنجش، توسط موسسه مورد نظارت و ارزیابی قرار می گیرد .

به عنوان مثال در ساده ترین حالت، با حداکثر روزانه یک ساعت فعالیت غیر حضوری در فضای مجازی (اینترنت) داوطلب می تواند طی حدود یک ماه، امکان حضور رایگان در دوره +Network و یا با دو ساعت فعالیت روزانه در ماه امکان ثبت نام رایگان در دوره CCNA را کسب نماید.

فعالیت های مورد نظر شامل طیف وسیعی خواهد بود از قبیل همکاری غیرحضوری برای تولید محتوا در قالب وبلاگ نویسی و یا راه اندازی کانال تخصصی در تلگرام و مشارکت در برخی از امور مربوط به صفحات مجازی کندو در شبکه های اجتماعی تا همکاری حضوری پاره وقت یا تمام وقت با کندو در برگزاری نمایشگاه ها، سمینارها و یا فعالیت های سازمانی و اداری دیگری از قبیل اشتغال پاره وقت در دپارتمان آموزش کندو (امور اداری، واحد ثبت نام و ...) ، امور پشتیبانی کلاس ها و کارآموزی در دپارتمان فنی کندو ، برنامه نویسی ، طراحی وب ، مشارکت در پروژه ها و …

پس از ارسال اطلاعات از طریق فرم زیر، جزئیات بیشتر و اطلاعات تکمیلی از طریق ایمیل برای شما ارسال شده و همچنین همکاران ما جهت راهنمایی، مذاکره و یا تشریح و تعیین زمینه و نحوه همکاری با شما تماس خواهند گرفت.

 

در صورت تمایل به مشارکت در این طرح لطفا فرم ذیل را پر نموده و ارسال نمایید.

اطلاعات پایه
* نام و نام خانوادگی (فارسی) :     بین نام و نام خانوادگی فاصله گذاشته شود
* موبایل :     قالب صحیح: *******۰۹
* ایمیل :    
* سن :    
شهر محل اقامت :    
تحصیلات
* مدرک تحصیلی :    
* رشته تحصیلی :    
اطلاعات شغلی
* وضعیت اشتغال : دانشجو هستم     شاغل نیستم     شاغل هستم        
نحوه همکاری با کندو
* نوع همکاری :    
*
زمینه همکاری
:
وبلاگ نویسی، راه اندازی کانال تخصصی در تلگرام، سئو و ...     تولید محتوا، ترجمه، جمع آوری و به روز نمودن مقالات و اخبار IT     طراحی گرافیکی و تولید کلیپ، فیلمهای آموزشی و انیمیشن     دپارتمان آموزش (امور اداری، واحد ثبت نام و ...)     دپارتمان فنی (پشتیبانی و امور فنی کامپیوترها، تجهیزات، شبکه، کلاس ها و ...)     پروژه ها     طراحی سایت و برنامه نویسی     مدیریت صفحات کندو در شبکه های اجتماعی (کانال و گروه تلگرام، اینیستاگرام، فیسبوک و ...)     مشارکت در برگزاری نمایشگاه ها و سمینارها        
سایر اطلاعات
* آیا تا به حال دوره ای در کندو گذرانده اید :    
نام دوره هایی که گذرانده اید :    
توضیحات درباره توانایی ها، مهارت ها و فعالیت هایی که جهت همکاری با آموزشگاه کندو می توانید انجام دهید
:
   
نظرسنجی
*
نحوه آشنایی با کندو
لطفاً با کمی تأمل صحیح ترین گزینه را انتخاب کنید. می توانید بیش از یک گزینه را انتخاب نمایید.
:
به خاطر نمی آورم     معرفی یا توصیه دوستان و آشنایان     جستجو در گوگل     از دانشجویان سابق کندو یا سایبرتک هستم     نمایشگاه الکامپ     پیامک SMS     ایمیل     مطبوعات و نشریات     تلگرام (کانال یا گروه کندو در تلگرام)     اینیستاگرام، فیسبوک یا توئیتر     سمینارها و همایش ها     مصاحبه مدیرعامل و آگهی های تلویزیونی     لینک کندو در سایت های دیگر (اخبار، آگهی اینترنتی، مقالات و فروم ها)     سایت کندو     بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر     معرفی از طرف شرکت یا سازمان