ورود به سایت ثبت نام

وارد شدن به حساب کاربری

نام کاربری *
پسورد *
یادآوری

ایجاد حساب کاربری

پر کردن موارد ستاره دار الزامیست
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تکرار پسورد *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

درباره شعبه کیش

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شروع به کار برترین موسسه آموزشی کشور در جزیره کیش

تیم مدیریت موسسه کندو فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نمود. در ابتدا یک مجموعه ی بسیار کوچک 5 نفره شامل 3 نفر پرسنل و 2 نفر مدرس بودیم. اما با در پیش گرفتن یک طرح توسعه ی کوتاه مدت و بلند مدت به مرور فعالیتمان را توسعه دادیم. به گونه ای که هم اکنون آموزشگاه کندو با سه شعبه در شهر تهران و همچنین برخورداری از 21 لابراتوار آموزشی مجهز، ظرفیت پذیرش روزانه 1200 نفر دانشجو را در روز داراست. در حوزه توسعه منابع انسانی مجموعه نیز، در حال حاضر با 43 نفر پرسنل و 40 مدرس فعالیت خود را ادامه می دهیم. ماحصل این تلاشها کسب عنوانها و جوایز بسیاری بوده است. نظیر:
-کسب عنوان برترین موسسه آموزشی کشور از جشنواره ستاره های فناوری کشور در سه سال متوالی
- دریافت تندیس زرین از همایش چهره های ماندگار مدیریت
- کسب نشان زرین از جشنواره برترین کارآفرینان صنعت آی تی کشور
- کسب عنوان برترین مدیریت صنعت آی تی کشور از جشنواره جوایز فناوری ایران (ایتا)
- کسب نشان زرین نام آوران دانش و فناوری کشور
- دریافت تندیس و نشان زرین از همایش شرکتهای برتر در حوزه رضایتمندی مشتریان
- دریافت لوح تقدیر از شرکت مخابرات استان تهران، وزارت نفت و بسیاری از ارگانها و سازمانها

همچنین در راستای فعالیت آموزشی این مجموعه موفق به دریافت مجوز و تاییدیه هایی نظیر:
- مجوز آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
- پروانه فعالیت از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
- گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور
نیز گردیده ایم که منجر به اعتباربخشی مدارک صادره ی این موسسه در نظام ارتقا و رتبه بندی کارکنان دولت شده است. لازم به ذکر است شرکت های بسیار محدودی هستند که موفق به اخذ مجوز آموزش کارکنان دولت شده اند.
با این دید و سابقه ای که داشتیم و نیازی را که در زمینه آموزش کشور مشاهده نمودیم، تصمیم گرفتیم دپارتمان جدیدی را در زمینه آموزش های بین المللی دایر نماییم.
تجربه ی همکاری های ما با بسیاری از سازمانها، بانکها و اپراتورهای بزرگ کشور، نشان میداد که بسیاری از این سازمانها بمنظور آموزشهای تخصصی مدیران و پرسنل خود، اقدام به اعزام آنها به کشورهای خارجی خصوصا کشورهای حاشیه خلیج فارس می کنند. لذا با توجه به زیرساختهای خوب جزیره کیش، جذابیت های بالای طبیعی و گردشگری این جزیره و همچنین امکان ورود بدون ویزای اتباع خارجی به این جزیره، تصمیم گرفتیم این آموزش ها را در داخل کشور بومی سازی نموده و با دعوت از مدرسین خارجی این دوره ها را در جزیره ی کیش برگزار نماییم تا نیاز به خروج ارز و دانش از کشور نباشد. جدا از بحث امنیت بالای سرمایه گذاری در کیش ، مبحث فقر آموزشی خصوصا در رشته های تخصصی و سطح بالای آی تی در کیش نیز در این تصمیم ما موثر بوده است. ما در شعبه کیش آموزشگاه کندو، دوره هایی تعریف کرده ایم که ساکنین جزیره کیش نیز بتوانند استفاده کامل را از آن ببرند. همچنین تصمیم گرفتیم دوره های مقدماتی و عمومی آی تی را هم تعریف کنیم و مدرسین خود را اینجا مستقر کنیم تا امکان شروع و انتخاب یک مسیر کامل آموزشی برای کیشوندان نیز فراهم گردد. با توجه به اینکه در کیش نسبت بنگاه های اقتصادی نسبت به جمعیت ساکن بسیار زیاد است و تعدد بسیاری هتل ها و شرکت های فعال را داریم، مدیران آی تی و سرپرستان کامپیوتر زیادی در این مجموعه ها در حال فعالیت هستند که نیاز به به روز رسانی اطلاعات و آموزشهای جدید دارند. همچنین برای مدیرانی که نیاز به آموزش های مدیریتی دارند، دوره هایی تعریف شد و اطلاعات و تقویم آموزشی آن نیز تدوین گردیده که تلاش خواهیم کرد به مرور این دوره ها را از طریق مجموعه اخبار کیش به ساکنین جزیره زیبای کیش اطلاع رسانی نماییم.
در حال حاضر لابراتوارهایمان را در دفتر آموزشگاه کندو در مجتمع سارینا یک راه اندازی و ثبت نام ها نیز شروع شده است. در دراز مدت هم به جز دوره های مدیریت، آی تی و شبکه به سمت آموزش های بانکداری و کسب و کار نیز خواهیم رفت. آموزش های گردشگری هم یکی از برنامه های ما در جزیره کیش است، چون تعداد زیادی از کسب و کارهای جزیره در حوزه گردشگری است، یکی از هدف گذاری های اصلی ما ارائه آموزش های بازاریابی، مدیریت و مشتری مداری در زمینه ی گردشگری می باشد. امید داریم تا با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش بزودی این جزیره به قلب آموزشهای تخصصی کشور چه در زمینه فناوری اطلاعات و چه در زمینه های مدیریت و گردشگری تبدیل گردد. بگونه ای که بعد از این هر مجموعه گردشگری در سطح کشور بخواهد افتتاح شود، پرسنل اینجا آموزش ها را ببینند و دوره ها به صورت مرتب و طبق یک تقویم آموزشی مدون انجام پذیرد.

در آموزشگاه کندو دوره های مایکروسافت، سیسکو، لینوکس، میکروتک، امنیت شبکه، بازاریابی، مدیریت و گردشگری برگزار میشود.

                                                             دپارتمان آزمونهای بین المللی


یکی دیگر از فعالیتهای کندو که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه جامعه آی تی کشور قرار گرفته، ایجاد امکان برگزاری آزمونها و اعطای مدارک معتبر بین المللی آی تی نظیر مدارک رسمی مایکروسافت و سیسکو در داخل کشور میباشد که با همکاری این موسسه با یک هلدینگ تست سنتر بین المللی فراهم گردیده است. قبلا متقاضیان برای اخذ گواهینامه ی دوره هایی مانند سیسکو باید به کشورهای همسایه مراجعه می کردند، اما هم اکنون امکان برگزاری رسمی این آزمونها در داخل کشور و حتی برای افراد فاقد گذرنامه فراهم شده است.
با توجه به اینکه ارتباطات بین المللی در کیش بهتر و راحت تر است، تمامی آزمون های بین المللی کندو توسط دپارتمان کیش ما انجام می شود و این امر در بحث گردشگری هم به جزیره زیبای کیش کمک می کند. یکی از هدف گزاری های ما جذب گردشگر آموزشی با شعار "اقامت، سیاحت و آموزش" است.

                                                                 ایجاد کلینیک مدیریت
ما تصمیم گرفتیم در کندو، دپارتمانی در زمینه فعالیت های مدیریتی ایجاد نماییم که هم در زمینه آموزش های مرتبط با مدیریت و هم در زمینه مشاوره های مدیریتی و تحقیقاتی که می شود در زمینه مدیریت انجام داد، به صنعت و کسب و کارهایی که در کیش هستند کمک نماییم تا بتوانند نیازهای مدیریتی خودشان را از این طریق تامین نمایند و همچنین ما بتوانیم یک بازوی توانمند مدیریتی برای شرکت ها و مراکز مختلف کیش باشیم. از طرف دیگر با توجه به پتانسیل بسیار بالا، جزیره کیش میتواند به عنوان یک مرکز آموزشی رفاهی در سطح کشور قلمداد شود. ایجاد دوره ها یا بسته هایی که هم جنبه آموزشی داشته باشند و هم تفریحی می تواند به ایجاد جذابیت بیشتر دوره ها کمک کند. در دپارتمان مدیریت کندو، برگزاری کارگاه های آموزشی حتی برای فارغ التحصیلان مدیریت در نظر گرفته شده است تا در عمل بتوانند مهارت کسب بکنند. همچنین برای کارکنان و کارمندانی که در کیش مشغول به کار هستند دوره های بازآموزی و دوره های ضمن خدمت تدارک دیده شده است. بسته های آموزشی برای شرکت های خارج از جزیره در قالب تورهای علمی تفریحی نیز در نظر گرفته شده است که قطعا به رونق گردشگری در جزیره هم کمک خواهد کرد.
از دیگر برنامه های آموزشگاه کندو راه اندازی کلینیک مدیریتی است که در قالب مشاوره و پژوهش، مشکلات اجرایی سازمانهای جزیره کیش را هم بتوانیم پوشش بدهیم.

نظرات دانشجویان درباره کندو

سلام. من به عنوان شخصی که توی موسسات زیادی دوره دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی-تجهیزاتی و مرتبه علمی(در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم ایرانداک از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره ابتدایی شبکه به اونجا اومدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلتر علمی گذشتند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما محدثه بابائی

اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای و هم چنین در بحث اطلاع رسانی و حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان بهترین اموزشگاه را در سطح کشور کسب کند هم چنین به نظر میرسد اموزشگاه کندو اگر بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا ; باعث میشود تا درصد رشد خود را فزونی بخشد

من اطلاع رسانی از طریق تلگرام رو با توجه به وقت کم و مشکلاتی که ایمیل داره ترجیح میدم و اینکه مرتب می بینم آگهی های استخدام مرتبط رو توی کانال اطلاع رسانی می کنن و برای کسانی که دوره های این موسسه رو شرکت می کنند به نوعی تضمین و حمایت در بازار کار هست و این خیلی عالیه من اطلاع رسانی از طریق تلگرام رو با توجه به وقت کم و مشکلاتی که ایمیل داره ترجیح میدم و اینکه مرتب می بینم آگهی های استخدام مرتبط رو توی کانال اطلاع رسانی می کنن و برای کسانی که دوره های این موسسه رو شرکت می کنند به نوعی تضمین و حمایت در بازار کار هست و این خیلی عالیه

تماس با کندو

آموزشگاه کندو

برگزارکننده دوره های آموزش شبکه سیسکو مایکروسافت

تماس از تهران: 021 43810
تماس از شهرستانها: 021 66176517

آدرس: تهران خ مطهری خ میرعماد کوچه جنتی(۱۳) پلاک 30

 

دوره های شبکه سیسکو - دوره network+ - آموزش vmware - لینوکس - CCNP - دوره ICDL - دوره MCSE - آموزش نتورک پلاس - امنیت شبکه - SQL - کندو - آموزش شبکه - سیسکو - دوره های شبکه - دوره CCNA - دوره های میکروتیک - آموزش CCNA - آموزش MCSE - آموزش سیسکو - جزوه network+ - سیسکو چیست؟ - دوره های سیسکو - دوره MCSA - مدارک سیسکو - شبکه کردن دو کامپیوتر - آموزش شبکه های کامپیوتری

نقشه دسترسی به کندو

نقشه کندو در گوگل

کندو در اینستاگرام

اینستاگرام کندو

Please publish modules in offcanvas position.