امنیت شبکه

امنیت شبکه

امنیت شبکه های کامپیوتری

ارتقاي سطح امنیت شبکه های کامپیوتری از نیازهای اصلی گروه فناوری اطلاعات هر سازمانی می باشد. اصول اولیه پیاده سازی لحاظ کردن امنیت داخل شبکه از طریق تست دوره ای شبکه است. یکی از مواردی که در تست دوره ای شبکه انجام می گیرد حملاتی هستند که در شبکه انجام می دهیم تا نقاط ضعف را بشناسیم و نسبت به این نقاط ضعف امنیت شبکه را بهبود بخشیم. این کار برای کسانی که در دوره های مختلف امنیت کار می کنند یک ضرورت است تا ضعفهای های شبکه را شناخته و آنها را برطرف نمایند. جدا از هک و مسائل خرابکارانه، برای هر کارشناس الزامیست تا بداند چگونه به شبکه حمله می شود تا بتواند امنیت آن را تامین نماید. اینکار یک ضرورت است .

دانلود جزوه فارسی Network+

دوره های آموزشی امنیت شبکه

آموزشگاه کندو افتخار دارد به عنوان برنده عنوان برترین آموزشگاه شبکه و امنیت شبکه کشور توانسته تابحال متخصصان امنیت شبکه بسیاری را پرورش داده و به بازار کار آی تی و سازمانها و ارگانهای مختلف معرفی نماید.

در آموزشگاه کندو تمامی دوره های تخصصی امنیت شبکه توسط اساتید بسیار مجربی که تجربه و سابقه انجام پروژه های مختلف امنیت شبکه را به عهده داشته اند برگزار می گردد که برخی از این دوره ها به صورت متناوب ، دوره ای و به صورت دوره های کارگاهی یا سمینارهای آموزشی ارائه می گردد اما دوره های تخصصی خاصی در آموزشگاه کندو تدوین و بر اساس استانداردهای آموزشی بین المللی و سرفصل های تخصصی برنامه ریزی شده است که ممکن است فقط مورد نیاز شرکتها و سازمانهای خاصی مثل داده ورزی ها ، دیتاسنترها یا بانکها باشد.

خوشبختانه دوره های برگزار شده ای که در رزومه آموزشگاه کندو موجود است همواره مورد رضایت و استقبال مشتریان کندو واقع شده است. 

 

برخی از دوره های امنیت شبکه در آموزشگاه کندو:
  •  Security+
  • ISA
  • TMG
  • CEH
  • CHFI
  • 801.1x
  • CISSP
  • سمینار آموزشی امنیت ، حملات و راه های نفوذ
  • و ...

جهت ثبت نام در دوره های فوق می توانید روی لینک برنامه آموزشی کلیک نموده و یا جهت دریافت مشاوره یا پیش فاکتور و یا سفارش برگزاری دوره اختصاصی در محل آموزشگاه کندو یا محل مشتری با شماره 43810 یا 66176517 دپارتمان مشتریان سازمانی تماس حاصل فرمایید.

جهت دانلود منابع ، کتابهای آموزشی و فیلم های رایگان به صفحه آموزش شبکه و کتابخانه مراجعه نموده و جهت دریافت پاسخ سوالات خود به صفحه سوالات متداول مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 دوره های آموزش شبکه

  تگها : آموزش شبکه
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

سیسکو تازه سازی

نظر دانش پذیران درباره کندو در گوگل:

Reza Hadigol          a month ago
5star اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای ، اطلاع رسانی ،حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان برترین آموزشگاه کشور را کسب کند. به نظرم کندو باید بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا
 
Omid Farrokhi          a month ago
5starمیخواید وقتی برای مصاحبه شغلی میرید حرفی برای گفتن داشته باشید؟ و مدارک تخصصی شما تایید شود و مورد توجه قرار بگیرد و برگ برنده مهمی در مصاحبه تان باشد؟ میخواید شغلی با درآمد خوب داشته باشید؟ میخواید سازمانی تان همیشه نیازمند شما باشد؟ من آموزشگاه کندو را به شما معرفی می کنم چون دوره هایی که در کندو گذراندم باعث موفقیت های من بعد از تحصیل ام شد.
 
Mohaddeseh Babaie          a month ago
5star سلام. من دوره های زیادی در موسسات مختلف دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی، تجهیزاتی و مرتبه علمی (در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم مجتمع ... از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره های شبکه به کندو مراجعه کردم و از نزدیک محیط و کلاسها را دیدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلترهای علمی گذشته اند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما
منبع: گوگل