ورود به سایت ثبت نام

وارد شدن به حساب کاربری

نام کاربری *
پسورد *
یادآوری

ایجاد حساب کاربری

پر کردن موارد ستاره دار الزامیست
نام *
نام کاربری *
پسورد *
تکرار پسورد *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

آئین نامه دانشجویی کندو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آئین­ نامه قوانین و ضوابط دانشجویان گرامی آموزشگاه مهندسی کندوی دانش پارسیان

1- رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در طول دوره در آموزشگاه الزامی می­باشد.

2- دانشجویان گرامی، از آنجا که تمامی هماهنگی­ها بین آموزشگاه و دانشجویان محترم (از قبیل: تعویق کلاس، اعلام کنسلی، کلاس فوق ­العاده، امتحانات و ...) فقط از طریق SMS صورت میگیرد، لذا در ارائه شماره تلفن همراه خود، دقت لازم را مبذول فرموده و هرگونه تغییرات در این خصوص را در اسرع وقت به مسئولین ثبت­ نام اعلام فرمایید.

3- دانشجویان گرامی پیش از شروع دوره می­بایست نسبت به تسویه ­حساب کامل دوره (به صورت نقد یا اقساط) و صفر نمودن بدهی خود اقدام نموده و سپس در دوره حاضر شوند. در غیر اینصورت عواقب عدم تکمیل ثبت نام به عهده خود دانشجو می­باشد.

4- شرایط انصراف و جابجایی:

عودت شهریه و یا جابجایی به کلاس و یا ساعت دیگر، فقط مطابق با شرایط ذیل و همچنین پس از تکمیل فرم مربوطه قابل اجرا خواهد بود:

4.1- در صورت انصراف تا 3 روز کاری (غیر تعطیل) قبل از شروع دوره، کل شهریه عودت داده می­شود. همچنین در صورت درخواست جابجایی به کلاس و یا ساعت دیگر، این جابجایی در بازه زمانی مذکور مجاز بوده و با حذف تخفیف های کلاس قبلی انجام خواهد شد.

4.2- در صورت انصراف در فاصله 3 روز کاری (غیر تعطیل) قبل از شروع دوره تا ساعت 17 روز کاری قبل از شروع دوره، انصراف غیر مجاز محسوب شده و 20% از شهریه کل کلاس کسر میگردد. همچنین جابجایی به کلاس و یا ساعت دیگر در این بازه زمانی با کسر 20% از شهریه کل و حذف تخفیف های کلاس قبلی امکان پذیر خواهد بود.

4.3-  از ساعت 17 روز کاری قبل از شروع دوره به بعد هیچ­گونه شهریه ­ای عودت داده نمی­شود. و به هیچ­وجه ممکن جابجایی به کلاس و ساعت دیگر صورت نمی­پذیرد.

4.4- در صورت انصراف از یک کلاس، امکان ثبت نام مجدد برای همان کلاس وجود ندارد.

5-  جهت حفظ شأن استاد و حرمت محیط آموزش، از بردن هر گونه خوراکی و آشامیدنی به داخل کلاس­ها خودداری نمایید.

6- ضبط جلسات تدریس به صورت صوتی و تصویری  (capture)مجاز می­باشد.

7- استفاده از تلفن همراه در کلاس ممنوع است.

8- تمامی تجهیزات آموزشی (اعم از سخت ­افزار و نرم­ افزار) از محل درآمد شهریه دانشجویان گرامی بودجه ­بندی و خریداری شده و در کلاس­های جاری و کلاس­های آینده مورد استفاده دانشجویان محترم قرار می­گیرد که اهتمام شما در حفظ و نگهداری هر چه بهتر این تجهیزات موجب ارتقاء کیفیت آموزش خواهد بود. لذا خواهشمند است بدون هماهنگی اساتید محترم و مهندسین فنی هیچ جابجایی و یا تغییری در استفاده از تجهیزات آموزشگاه ایجاد نفرمایید.

دانشجویان گرامی در صورت ایجاد هرگونه لطمه و آسیب، متعهد به جبران خسارت می باشند.

9- در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد برگزاری کلاس­های درسی و یا پرسنل آموزشگاه به هیچ وجه شخصاً وارد عمل نشده و مشکلات و مسائل آموزشی خود را با مدیران آموزش و مشکلات و مسائل پرسنلی و اداری را با مدیر داخلی در میان بگذارید. مدیریت متعهد می­گردد بدون فوت وقت شخصاً به آنها رسیدگی نماید.

10- آموزشگاه کندو در موارد فورس ­ماژور (قوه قاهره) از قبیل: فوت یا قطع همکاری استاد مربوطه و حوادث طبیعی از قبیل: سیل، زلزله، آتش­سوزی و ... همچنین عوامل دیگری که خارج از اختیار آموزشگاه می­باشد، مجاز به تغییر استاد یا مکان برگزاری دوره آموزشی بوده و در صورت فقدان شرایط برگزاری به دلایل ذکر شده، آموزشگاه می­تواند تا یک ماه دوره آموزشی را به حالت تعلیق درآورده و در صورت استمرار مکلف به محاسبه شهریه مستهلک شده و کسر آن از دانشجو و استرداد مابقی شهریه می­باشد.

همچنین استاد می تواند به عنوان مرخصی، 10% جلسات را کنسل نماید که این موضوع از طریق SMS حتما پیش از کلاس به تمام دانشجویان اطلاع داده خواهد شد.

11- صدور مدرک در پایان دوره آموزشی برای دانشجویان گرامی مشروط به موارد ذیل می باشد:

11.1- تأیید استاد محترم باتوجه به مواردی از قبیل: حضور فعال در بحث­های مطرح شده در کلاس، حضور پیوسته و به موقع در ساعات اعلام شده، پروژه­های تحقیقاتی گروهی، به دست آوردن حد نصاب نمره در امتحان میان ترم و پایان ترم و انجام سناریوهای عملی در کلاس

11.2- تسویه حساب کامل و نداشتن غیبت غیر­مجاز که میزان غیبت مجاز معادل 10% از کل جلسات کلاس (به غیر از کمپها) می­باشد.

11.3- دانشجویان محترم برای دریافت مدرک خود می­توانند یک هفته پس از اتمام کلاس، درخواست صدور مدرک را در قالب یک پیامک (حاوی: 100 ، نام و نام خانوادگی، کدملی و نام دوره) به شماره 02143810 ارسال نموده و پس از هماهنگی تلفنی و حصول اطمینان از صدور آن، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 حضوراً و شخصاً با ارائه اصل کارت ملی، مدرک خود را دریافت نمایند.

آئین نامه دانشجویی کندو - 5.0 out of 5 based on 1 vote
نظرات دانشجویان درباره کندو

سلام. من به عنوان شخصی که توی موسسات زیادی دوره دیدم و الان در دانشگاه تدریس میکنم حس میکنم این آموزشگاه از لحاظ خدماتی-تجهیزاتی و مرتبه علمی(در زمینه کامپیوتر) در بالاترین رتبه قرار داره. همیشه فکر میکردم ایرانداک از لحاظ مدیریت و خدمات در بالاترین رتبه قرار داره اما روزی که برای دوره ابتدایی شبکه به اونجا اومدم متوجه شدم مدیریت این آموزشگاه واقعا حرفه ای بوده و اساتیدش واقعا از فیلتر علمی گذشتند. متشکرم از مدیریت خوب و عالی شما محدثه بابائی

اموزشگاه کندو در بخش جذب اساتید حرفه ای و هم چنین در بحث اطلاع رسانی و حضور در رویداد های مهم فناوری اطلاعات در سطح کشور و هم چنین زمان بندی بسیار عالی عمل کرده است که این امر باعث شد برای دومین سال پیاپی عنوان بهترین اموزشگاه را در سطح کشور کسب کند هم چنین به نظر میرسد اموزشگاه کندو اگر بر روی وبسایت خود بیشتر کار کند هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تولید محتوا ; باعث میشود تا درصد رشد خود را فزونی بخشد

من اطلاع رسانی از طریق تلگرام رو با توجه به وقت کم و مشکلاتی که ایمیل داره ترجیح میدم و اینکه مرتب می بینم آگهی های استخدام مرتبط رو توی کانال اطلاع رسانی می کنن و برای کسانی که دوره های این موسسه رو شرکت می کنند به نوعی تضمین و حمایت در بازار کار هست و این خیلی عالیه من اطلاع رسانی از طریق تلگرام رو با توجه به وقت کم و مشکلاتی که ایمیل داره ترجیح میدم و اینکه مرتب می بینم آگهی های استخدام مرتبط رو توی کانال اطلاع رسانی می کنن و برای کسانی که دوره های این موسسه رو شرکت می کنند به نوعی تضمین و حمایت در بازار کار هست و این خیلی عالیه

تماس با کندو

آموزشگاه کندو

برگزارکننده دوره های آموزش شبکه سیسکو مایکروسافت

تماس از تهران: 021 43810
تماس از شهرستانها: 021 66176517

آدرس: تهران خ مطهری خ میرعماد کوچه جنتی(۱۳) پلاک 30

 

دوره های شبکه سیسکو - دوره network+ - آموزش vmware - لینوکس - CCNP - دوره ICDL - دوره MCSE - آموزش نتورک پلاس - امنیت شبکه - SQL - کندو - آموزش شبکه - سیسکو - دوره های شبکه - دوره CCNA - دوره های میکروتیک - آموزش CCNA - آموزش MCSE - آموزش سیسکو - جزوه network+ - سیسکو چیست؟ - دوره های سیسکو - دوره MCSA - مدارک سیسکو - شبکه کردن دو کامپیوتر - آموزش شبکه های کامپیوتری

نقشه دسترسی به کندو

نقشه کندو در گوگل

کندو در اینستاگرام

اینستاگرام کندو

Please publish modules in offcanvas position.